AYIN İKİNCİ MECLİSİ BUGÜN

Bu haber 06 Aralık 2022 saat 11:17 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Aralık ayı ikinci toplantısı bugün saat 18.00’da 12 gündem maddesiyle Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek.

Polatlı Belediye Meclisi Aralık ayı ikinci meclis toplantısı bugün Polatlı Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. Saat 18.00’da başlayacak meclis toplantısında 12 gündem maddesi yer alacak.

12 GÜNDEM MADDESİ YER ALACAK

Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan; “Taşınmaz Satışı” ile ilgili konunun müzakeresi, “Bütçe İçi İşletme Kurulması” ile ilgili konunun müzakeresi, “Afetlerden Zarar Gören Vatandaşlara Yardım Yapılması İçin Mali Durum Araştırma Yapılması” ile ilgili önergenin müzakeresi, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “İmar Planı Bulunmayan Kırsal Yerleşme Alanları ve Kırsal Yerleşme Alanı Dışında Kalan Alanlardaki Yapılaşma Koşulları” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Karapınar Mah. 108 Ada 1 Parsele Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Üçpınar Mahallesi (Köy İçerisinde) Kentsel Sosyal Altyapı Alanlarının Yeniden Düzenlenmesine Ait İmar Planı Değişikliği ” ile ilgili konunun müzakeresi, Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan; “Okul Kantini ve Yemekhanelerinin Denetimi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Sokak Hayvanlarının İhtiyaçlarının Giderilmesi İçin Vatandaşların Bilinçlendirilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan; “Yaprak ve Toprak Analizi Laboratuarı Kurulması ” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Uygun Sulama Teknikleri ile İlgili Seminer Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonuna havale olunan; “Kadınların Seçilmesi ve Siyasete Katılması Hakkında Eğitim Verilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi konularından ilgili komisyonlarda çalışması tamamlanan maddeler görüşülecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.