Ayhan Keser, güven tazeledi

Bu haber 31 Mart 2022 saat 10:24 'de eklendi.

Ankara Camcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda güven tazeleyen Başkan Ayhan Keser, konuşmasında; “Yeniden seçilmemiz hem motivasyonumuzu hem de üyelerimize olan sorumluluğumuzu artırdı. Ekibimle birlikte üyelerimize, sektörümüze hizmet yolunda ilk günkü azmimizle ve artan bir gayretle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Ankara Camcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası 29. Olağan Genel Kurul Toplantısı, ANKESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Ankara Camcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına Ayhan Keser yeniden seçilerek, güven tazeledi.

Divan Başkanlığı’nı ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar’ın yaptığı seçimli olağan genel kurul toplantısında Başkan Ayhan Keser ve yönetimi 2018-2019-2020-2021 yıllarına ilişkin faaliyetlerinden ötürü oybirliğiyle ibra edildi.

Konuşmaların tamamlanmasının ardından genel kurul toplantısında yapılan seçime tek aday olarak giren Ayhan Keser, yeniden başkanlığa seçilerek, 4 yıl için yetki aldı.

KESER’DEN TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Teşekkür konuşmasında Keser, “Genel kurulda şahsıma ve  yönetimime gösterilen teveccühten dolayı odamız üyesi meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Yeniden seçilmemiz hem motivasyonumuzu hem de üyelerimize olan sorumluluğumuzu artırdı. Ekibimle birlikte üyelerimize, sektörümüze hizmet yolunda ilk günkü azmimizle ve artan bir gayretle çalışmaya devam edeceğiz.” diyerek, sözlerine şunları ekledi: “Ankara Camcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın bayrağını teslim aldığımız günden bugüne kadar üyelerimizin dertleriyle dertlenip, iyi günde kötü günde yanlarında olma gayreti içerisinde çok çalıştık. Tezgahları başında alınteri döken üyelerimizin hangi şartlarda çalıştıklarını, aralarından gelenler olarak elbette çok iyi biliyoruz. Pandeminin ve içinde bulunduğumuz ekonomik krizin neden olduğu tedarik sıkıntısının ve aşırı fiyat artışı gibi olumsuzlukların yaşandığı bu zorlu dönemde üyelerimizin sorunlarının çözümü ve talep ve beklentilerinin karşılanması yönünde yoğun bir gayretle çaba sarf ettik. Bu süreçte tüm üyelerimizin görüşlerini almaya gayret ettik. 2018- 2021 yıllarını kapsayan çalışma dönemimizi, değişen ve dönüşen zorlu koşullara rağmen üyelerimizle el ele üstün gayretlerimizle tamamladık. Önümüzdeki 4 yılda da büyük bir özveri ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Keser,  “Genel kurulumuza katılarak katkı sağlayan tüm değerli üyelerimize tekrar teşekkür ediyorum. Genel kurulumuzu yöneten Divan Başkanımız-ANKESOB Başkan Vekili Sayın Hüseyin Ar’a, Divan Başkan Vekilimiz-Ankara İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Sayın Ali Hikmet Velioğlu’na ve diğer divan üyelerimize, genel kurulumuzu teşrifleriyle onurlandıran meslek odalarımızın başkan ve yöneticilerine, Bakanlık temsilcilerimize, Altındağ İlçe Seçim Kurulunun değerli personeline, emniyet teşkilatımızın mensuplarına, Oda personelimize ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Genel kurulumuz Ankara Camcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odamız ve üyelerimiz için, teşkilatımız için hayırlı olsun.” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

YÖNETİM BELLİ OLDU

Ankara Camcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda tek liste ile yapılan seçim sonucunda Ayhan Keser başkanlığındaki yönetim belli oldu. Yönetim Kurulu Asıl Üyeler: Derya Çetinkaya, Dursun Tekeli, Hasan Gür, Yaşar İbişoğlu, Mehmet Onuk, Ali Şahin. Denetim Kurulu Asıl Üyeler: Murat Taşbaşı, Erkan Özden, Hasan San.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.