Oyuncu Deniz Cengiz kimdir? Deniz Cengiz kaç yaşında nereli sevgilisi? Oyuncu Deniz Cengiz kimdir? Deniz Cengiz kaç yaşında nereli sevgilisi?

Doğan Şentürk'ün eşi Aydan Varol Şentürk'ün kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Aydan Varol Şentürk'ün hayatını merak ediyor. Peki, Aydan Varol Şentürk kimdir nereli? Doğan Şentürk'ün eşi Aydan Varol Şentürk kaç yaşında? İşte soruların cevapları...

Aydan Varol Şentürk kimdir

1969 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Özel Çavuşoğlu Lisesi'nde tamamladı. Üniversite eğitimini 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Halkla İlişkiler Bölümü'nden mezun olarak tamamladı. Kariyerine Be-Ze Halkla İlişkiler Danışmanlık Şirketi'nde stajyer olarak başladı ve Medya Koordinatörü olarak görev aldı. Daha sonra çeşitli Halkla İlişkiler firmalarında çalıştı ve Genç Yönetici ve İşadamları Derneği'nde Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü pozisyonunda bulundu. Özel televizyon kanallarında Kurumsal İlişkiler Bölümlerinde yöneticilik yaptı. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Halkla İlişkiler Bölümü'nde Yüksek Lisansa başladı ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, Halkla İlişkiler Bölümü'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başladı. Şu anda aynı üniversitenin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nde İtibar Yönetimi, Etkili ve Güzel Konuşma, Tüketici Davranışları ve Halkla İlişkiler Kampanyaları dersleri vermektedir. Evli ve üç çocuk annesidir.

Aydan Varol Şentürk kaç yaşında?

Aydan Varol Şentürk 1969 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 55 yaşındadır.

Aydan Varol Şentürk aslen nereli?

Aydan Varol Şentürk İstanbul'da doğmuştur.