19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayram dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı,şu ifadelere yer verdi:

“Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 104 yıl önce Cumhuriyet düşüyle o kutlu yürüyüşe milletiyle birlikte çıktı. 16 Mayıs 1919’da Samsun’a doğru yola çıkan Mustafa Kemal Atatürk, emperyalizme ve işbirlikçilerine karşı onurlu bir savaş başlattı, milletimiz de O’nu bağrına bastı. Türk Milleti vatanını canıyla, kanıyla, gözyaşıyla vatanını işgalden kurtardı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Atatürk’ün Samsun’dan Milli Mücadeleyi başlattığı günün 104. yıldönümü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, ‘’ Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs’ı gençlere armağan etmenin yanında, Cumhuriyetimizi de onlara emanet etmiştir. Bugün Türkiye'yi aydınlıklara çıkartacak olanlarda yine gençlerdir. Türk Milleti gençlerinden çok şey beklemektedir. Umudumuzu diri tutacak, 28 Mayıs'ta azimle ve kararlılıkla cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandıracağız. Ülkemizin üzerindeki kara bulutları hep birlikte kaldıracağız. ‘’diyen Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ‘’ Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyorum.”

Polatlı Erdoğan dedi Polatlı Erdoğan dedi

HABER:ARDA ÖZDEN