14 Mayıs seçimlerine dair değerlendirmelerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı; “Millet iradesi seçim sürecinde kilometreyi sıfırladı, bir tur daha dedi. Cumhurbaşkanlığı seçiminde itirazlarımız neticesinde hakikate yönelik bir sonuç çıkmadığı takdirde,  yarış için yeni bir süreç daha başlayacak. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün veciz sözü her durumda kutup yıldızımızdır. ‘’ Umutsuz durumlar yoktur. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim. ‘’ Bizler umudunu hiçbir şartta yitirmeyenler olarak, demokrasiden, hak, hukuk ve adaletten, yoksullukla mücadeleden yana, halktan yana duruşumuzu sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Avcı:"Bizler milletimizin ferasetine güveniyoruz"
Seçime dair konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ‘’Cumhurbaşkanlığı seçim süreci devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 2 bin 269 sandıkta farklılık tespit edildi. Bunlarla ilgili itirazlar Pazartesi günü itibariyle yapıldı. 28 Mayıs’taki seçim tek pusula ile ve çok daha basit olacak. 14 Mayıs’taki seçimin kazananı olmadı. Cumhurbaşkanı güvenoyu alamadı. Yeni bir maça çıkılacak ve sıfır sıfır başlıyor. Özellikle gençlerimizin kararı etkili olacak. Ekonomiden hukuka, eğitimden düşünce ve ifade özgürlüğüne nasıl bir gelecek istediklerine gençlerimiz hür iradeleri ile karar verecek. Genel Başkanımız seçim süreci boyunca, kapsayıcı duruşundan, vicdan ilkelerinden ayrılmadı ve gerçek bir devlet adamı kimliği sergiledi. Ayrıştırmadı, ötekileştirmedi. Gençlere, kadınlara, emeklilere, emekçilere ve deprem bölgesine yönelik vaat ve projelerini tüm Türkiye ile paylaştı. Bizler milletimizin ferasetine güveniyoruz. En doğru kararı verecektir. ‘’ ifadelerinde bulundu.
Avcı:"Demokrasinin inşâsı için üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirdik"
Polatlı’da seçime katılımda artış gözlenirken, yurt sathında sandığa gitmeyenlerin ciddi bir oran oluşturduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ‘’ Yurttaşlarımız ciddi bir karar verecekler. Bu anlamda aziz Milletimizin ferasetine güvenimiz tamdır. Biz İlçe Örgütü olarak yine sahada, yine sandıklarımızın başında olacağız. Demokrasinin inşâsı için üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirdik, getirmeye de devam edeceğiz. ‘’ dedi. 

Ankara Polatlı’da 29 Mayıs 2023 su kesintisi yaşanacak mı, hangi mahallelerde su kesintisi yaşanacak? Ankara Polatlı’da 29 Mayıs 2023 su kesintisi yaşanacak mı, hangi mahallelerde su kesintisi yaşanacak?

HABER:ARDA ÖZDEN