Av Mevsimi (Shrapnel) aksiyon filmi nerede çekildi? Av Mevsimi konusu ve oyuncuları İşte soruların cevapları…

Av Mevsimi (Shrapnel) aksiyon filmi nerede çekildi?

Av Mevsimi filminin çekimleri, İstanbul'da; Sütlüce, Kemerburgaz, Levent, Karaköy, Üsküdar, Kandilli, Asmalımescit, Eyüp, Beyazıt, Kuledibi, Cihangir, Şişhane, Bahçeköy, Yedikule, Beykoz, Ataşehir ve Beyoğlu olmak üzere 17 farklı semtte yapıldı.

Av Mevsimi konusu

Ferman, işinin ehli bir polis olarak tanınır. Yılların tecrübesi ve dikkate şayan sezgileriyle tüm teşkilatta küçük çapta bir efsanedir; ona "Avcı" lakabı takılmıştır. Diğer bir figür ise sadece bakışlarıyla bile ün kazanan "Deli" İdris'tir. Bu çılgın ikili, cinayet masasında görevli, bir baba-oğul kadar yakın iki polistir. Aralarına yeni katılan antropoloji mezunu Hasan ise bir "Çömez"dir.

Ateş Kuşları Gülayşe kimdir gerçek adı? İlayda Alişan sevgili kim, kaç yaşında? İlayda Alişan hangi dizilerde oynadı? Ateş Kuşları Gülayşe kimdir gerçek adı? İlayda Alişan sevgili kim, kaç yaşında? İlayda Alişan hangi dizilerde oynadı?

Bir genç kızın öldürülmesi, Ferman, İdris ve Hasan'ı uyuşturucu taciri Asit'le, Türkiye'nin en varlıklı adamlarından Battal Çolakzade'yle ve kızın ağabeyleri Abbas, Vakkas gibi birçok farklı karakterle karşı karşıya getirir. Ferman, hayatını karısına adamış ve onun hastalığıyla mücadele ederken, İdris delicesine eski eşi Asiye'ye bağlıdır. Hasan ise bu dünyada yeni bir turist gibidir.

Çözmeye çalıştıkları cinayet, bu üç polisin hayatını bir daha asla eski haline döndüremeyecektir.

Av Mevsimi oyuncuları

Şener Şen - Ferman

Cem Yılmaz - İdris

Okan Yalabık - Hasan

Melisa Sözen - Asiye

Çetin Tekindor - Battal Çolakzade