Ateş Yağmuru (Skyfire) filmi bu akşam TLC ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. 

Gülermisin Ağlarmısın hangi otelde çekildi? Gülermisin Ağlarmısın Oyuncuları ve konusu Gülermisin Ağlarmısın hangi otelde çekildi? Gülermisin Ağlarmısın Oyuncuları ve konusu

Aksiyon filmi tutkunlarının en sevdiği filmler listesinde yer alan Ateş Yağmuru (Skyfire) filminin konusu ve oyuncu kadrosu da merak konusu oldu.

Çin yapımı aksiyon filmi Ateş Yağmuru (Skyfire) merakla bekleniyor. 

Peki Ateş Yağmuru (Skyfire) filmi nerede çekildi? Ateş Yağmuru oyuncuları ve konusu? İşte detaylar...

ATEŞ YAĞMURU (SKYFIRE) FİLMİ KONUSU NE?

Tianhuo Adası, Pasifik kıyılarının ünlü volkanik kuşağında, göz alıcı güzelliğiyle insanları büyüleyen bir cennet gibi duruyor. Ancak, doğanın güçlü ve öngörülemeyen yanıyla yüzleşmek, bu masalın içinde gizli bir gerçeklik barındırıyor.

Ates Yagmuru Filmi

Bölgede kurulan devasa otel ve adanın turizme açılma planları devam ederken, doğanın kendine has planları olduğu unutulmamalı. Adanın derinliklerinde yatan volkan, sessiz sedasız beklerken, bir anda tüm haşmetiyle patlayarak bu cenneti yeryüzündeki en büyük cehenneme dönüştürebilir.

İşte tam da bu doğa olayı, "Ateş Yağmuru" adlı filmde hayat buluyor. Adadaki volkanik patlama, adadaki herkes için zamana karşı ölümcül bir yarışı başlatırken, hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalan insanların hikayesini anlatıyor.

"Ateş Yağmuru", doğanın gücü ve insanın kırılganlığı arasındaki çekişmeyi, nefes kesici sahnelerle izleyiciye aktarıyor.

ATEŞ YAĞMURU (SKYFIRE) FİLMİ OYUNCULARI

Wang Xueqi

Hannah Quinlivan

Shawn Dou

Jason Isaacs

Bee Rogers

ATEŞ YAĞMURU (SKYFIRE) FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Ateş Yağmuru (Skyfire) filminin çekimleri Malezya'da gerçekleştirilmiştir.