Ünlü komedyen Ata Demirer'in verdiği kilolar, sosyal medyada büyük bir olay haline geldi. Katıldığı bir programda kilo verme sürecini anlatan Demirer, günden güne eridiği görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Cunda gezisinden yapılan paylaşımlar ise takipçilerin yoğun ilgisini çekti ve zayıf hali hakkında yorumlar yağmuruna tutuldu.

Ata Demirer Ekmek Yemeyi Bırakarak 22 Kilo Verdi. İşte Ata Demirer'in son hali

ata-demirer-fiyatlara-tepki-gosterdi-anlamadim-ben

49 yaşındaki ünlü komedyen Ata Demirer, son filmi olan 'Bursa Bülbülü' ile büyük beğeni toplamıştı. Aynı zamanda verdiği kilolar da gözlerden kaçmadı. Artık daha zinde ve sağlıklı görünümüyle ilgi odağı olan Demirer, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla bu değişimini gözler önüne serdi. Hayranları tarafından büyük övgüler alan Demirer, herkesin takdirini kazanmayı başardı.

Demet Akalın bir kez daha dikkatleri üzerine çekti! 10 bin liralık bebeğiyle video çekti Demet Akalın bir kez daha dikkatleri üzerine çekti! 10 bin liralık bebeğiyle video çekti

Ata Demirer nasıl zayıfladı? Acaba Ata Demirer Nasıl Kilo Verdi?

ata-demirer-nasil-kilo-verdi

Ünlü komedyen mide ameliyatı olan bir arkadaşının ekmek yemediğini fark etmiş. Doktoru ona ekmek yerse kilolarını geri alacağını söylemiş. Bunu öğrenen Ata Demirer öğlen, akşam ekmek yemeyi bırakmış. Günde de 1 saat ya yürümüş ya yürümemiş.. Pilav veya makarna gibi yiyecekleri ise haftada bir defa tüketmiş.

Ata Demirer “Öğlen ve akşam karbonhidrat tüketmedim, direk et - balık yani proteinle beslendim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. Meğersem glutenle ilgili sorunum varmış demek ki..." açıklamasında bulundu. 

Ata Demirer'in son haline gelen yorumlar

Ata Demirer'in son halinin beğeni toplaması, sosyal medya kullanıcıları arasında büyük bir konuşma konusu olmuş gibi görünüyor. Birçok kişi Ata Demirer'e övgüler yağdırarak onun harika göründüğünü ifade etmiş. Bazıları ise onun kilo verdiği için memnuniyetlerini dile getirmişler.

Özellikle kilo verdiği gözlemlenen Ata Demirer'e yönelik yorumlarda, hayranlarının sevinçleri ve takdirleri açıkça ortaya çıkmış. "Zayıfladın mı sen?", "Müthiş zayıflamışsın abicim helal olsun", "Ayy harikasın çok sevindim zayıflamana bir hayranın olarak 65 yaşındayım seni daha uzun yıllar sağlıklı olarak zevkle izleyeceğim inşallah" gibi ifadelerde bulunan insanların sayısı hiç de az değil.

Bu olumlu geri dönüşler, Ata Demirer'in çalışmalarına olan ilginin ve takdirin hala canlı olduğunu gösteriyor. Onun eski sempatik hallerini özleyen bazı kişiler de olduysa da, genel olarak insanlar kilo kaybını olumlu bir şekilde karşılamış gibi görünüyor.

Sonuç olarak, Ata Demirer'in son haline dair yapılan bu yorumlar ne kadar farklı düşünce ve duyguları içerse de, genel olarak insanların ona olan sevgi ve saygısının devam ettiğini söyleyebiliriz. Ata Demirer'in sağlıklı ve mutlu bir şekilde kariyerine devam etmesi dileğiyle!

Kaynak: HABER MERKEZİ