Ünlü oyuncu Aslı Turanlı, objektiflere yeni sevgilisi ile takıldı.

Oldukça samimi görüntüler veren çiftin fotoğraflarının sosyal medyada yayılması üzerine Aslı Turanlı'nın hayatı ve kariyeri mercek altında tutuluyor ve araştırılıyor. 

Peki Aslı Turanlı kimdir, nereli, kaç yaşında? Oyuncu Aslı Turanlı'nın sevgilisi kim? İşte detaylar...

Özgür Demirtaş, Selahattin Demirtaş neyi, akraba mı kardeş mi? Özgür Demirtaş, Selahattin Demirtaş neyi, akraba mı kardeş mi?

ASLI TURANLI KİMDİR?

Sanat dünyasının renkli ve çok yönlü ismi Aslı Turanlı, hem sahne performanslarıyla hem de ekran karşısındaki başarısıyla dikkat çekiyor. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde başladığı sanat yolculuğunu Marmara Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümündeki akademik başarılarıyla taçlandıran Turanlı, oyunculuk kariyerine de aynı merkezdeki Oyuncu Stüdyosu'ndan aldığı diploma ile ivme kazandırmıştır.

Tiyatro sahnelerindeki yeteneğini dizi ve sinema filmleriyle de perçinleyen Aslı Turanlı, aynı zamanda TV sunuculuğu eğitimi alarak ekran önündeki çeşitliliğini artırmıştır. Emek Sahnesi ve Tiyatro Karnaval gibi önemli platformlarda gösterdiği performanslarla izleyicilerin beğenisini kazanan Turanlı, Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'da da rol alarak geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Ayrıca "Aslı Gibidir" adlı filmdeki başarılı performansıyla da beyaz perdede kendini göstermiştir.

Asli Turanli Somer Sef

ASLI TURANLI KAÇ YAŞINDA?

1993 yılında doğan Aslı Turanlı 2024 yılı itibarıyla 31 yaşındadır. 

ASLI TURANLI SEVGİLİSİ KİM?

MasterChef jürisi Somer Sivrioğlu ile adı sık sık anılan Aslı Turanlı, yaş farkına rağmen aralarındaki uyum ve samimiyetle dikkat çekiyor. Sivrioğlu'nun geçmişteki evliliğini sonlandırmasının ardından Turanlı ile olan yakınlaşması, magazin dünyasında büyük merak uyandırdı.

İkilinin bir çorbacı çıkışında objektiflere takılması ve samimi halleri, "Acaba sevgili mi?" sorusunu akıllara getirdi.

MasterChef'in jüri koltuğunda görmeye alışık olduğumuz Somer Sivrioğlu ile Aslı Turanlı'nın yakınlaşması, televizyon dünyasının ve magazin camiasının gündemine bomba gibi düştü.

Aslı Turanlı ve Somer Sivrioğlu arasında 21 yaş fark bulunuyor.