Oyuncu Necip Memili kimdir eşi kim? Necip Memili kaç yaşında nereli oynadığı diziler? Oyuncu Necip Memili kimdir eşi kim? Necip Memili kaç yaşında nereli oynadığı diziler?

Son günlerde google arama motorlarında televizyon ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar oyuncuları merak ediliyor. Arka Sokaklar dizisinde Cansu karakterine hayat veren Ece Aydemir'in biyografisini sizler için haberimizde yanıtlandırdık. Peki, Arka Sokaklar Cansu kimdir gerçek adı? Ece Aydemir kaç yaşında boyu kaç sevgilisi ve oynadığı diziler? gibi soruların cevapları haberimizde. İşte detaylar...

 Arka Sokaklar Cansu kimdir gerçek adı?

Ece Aydemir, 2001 yılında İstanbul'da dünyaya geldi ve şu an 23 yaşındadır. Oyunculuk kariyerine Ayla Algan Yaratıcı Drama Kamera Önünde Oyunculuk eğitimi alarak başladı ve 2015 yılında 'Kırgın Çiçekler' dizisinde küçük bir rolle televizyon dünyasına adım attı. İlerleyen yıllarda 'Aslan Ailem' dizisinde yer aldı ve aynı yıl 'Böyle Bir Şey Yok' adlı filmde rol aldı. 2017-2020 yılları arasında ekranlarda yayınlanan 'Kalk Gidelim' dizisinde 'Duru' karakterini canlandırdı. Ayrıca, 2022 yılında Türk Güzellik Yarışması'nda (Miss Turkey) son 20 finalist arasına girdi. Ece Aydemir, Hintli yönetmen ve aktör Aamir Khan'a hayranlık duymaktadır. Fiziksel özellikleri olarak Ece Aydemir, 1.70 boyunda, 53 kilo ağırlığındadır ve Başak burcudur.

Ece Aydemir-1

Ece Aydemir kaç yaşında?

Ece Aydemir, 2001 yılında doğmuş olup 23 yaşındadır. 

Ece Aydemir oynadığı diziler? 

  • Kırgın Çiçekler
  • Aslan Ailem
  • Kalk Gidelim
  • Arka Sokaklar