Keçiören Belediye Başkanı Özarslan: “Ant olsun bütün milli bayramlarımızı aynı coşkuyla kutlayacağız” Keçiören Belediye Başkanı Özarslan: “Ant olsun bütün milli bayramlarımızı aynı coşkuyla kutlayacağız”

Koç Grubu’na ait olan Arçelik A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre, Türkiye dahil tüm coğrafyalardaki kurumsal markasını Beko olarak kullanacağını açıkladı.

Globalleşme stratejisi gereği bu kararı aldıklarını belirten Arçelik A.Ş., bununla ilgili KAP’a bildirimde bulunduğu açıklandı.

Koç Holding Bir Hastaneyi Satın Aldı! Devir Işlemleri Tamamlandı (1)

Şirketten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Globalleşme stratejimiz kapsamında Arçelik A.Ş.'nin, Türkiye dahil tüm coğrafyalardaki kurumsal markası bundan sonra Beko olarak kullanılacak olup böylece, tüm dünyadaki çalışanlarımız ve operasyonlarımızın ortak bir kurumsal marka çatısı altında bir araya getirilmesi hedeflenmektedir.”

KURUMSAL UNVANLAR DA DEĞİŞECEK

“Bu kapsamda yurtdışı bağlı ortaklıklarımızın kurumsal unvanları da Beko kurumsal markasını içerecek şekilde değiştirilmektedir. Şirketimiz Türkiye'deki faaliyetlerini Arçelik Pazarlama A.Ş. üzerinden başta Arçelik olmak üzere yerel değer yaratan tüm markaları ile (Arçelik, Beko, Grundig, Altus, Leisure) sürdürmeye devam edecektir.”