Tv8 ekranlarında yayımlanan Aramızda Kalmasın programına konuk olan ünlü şarkıcı Ebru Polat, 30 Haziran 1983'te doğmuştur. Şarkılarıyla gündeme gelen Ebru Polat'ın Ebru Polat Beauty & Cosmetics merkezi vardır. Peki, Aramızda Kalmasın Konuğu Ebru Polat kimdir gerçek adı ne? Ebru Polat kaç yaşında nereli? Ebru Polat şarkıları ve serveti? İşte merak edilenler...

CHP'nin yeni grup başkanvekili Murat Emir kimdir? Murat Emir kaç yaşında nerenin milletvekili? CHP'nin yeni grup başkanvekili Murat Emir kimdir? Murat Emir kaç yaşında nerenin milletvekili?

Ebru Polat kimdir?

Ebru Polat, 30 Haziran 1983'te İzmir'de doğdu. Baleyle başlayan sanat yolculuğu, ilkokul korosunda müziğe olan tutkusuyla devam etti. Hukuk fakültesini bitirdikten sonra kısa bir süre avukatlık yapan Polat, kalbinin sesini dinleyerek müziğe yöneldi.

Londra'da Royal Akademi'de müzik eğitimi alan Polat, 2007'de "Çetin Ceviz" adlı ilk albümüyle müzik piyasasına giriş yaptı. Avukatlık cüppesini bir kenara bırakıp, mikrofonu eline alan Polat, özgün tarzı ve güçlü sesiyle kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı.

2008'de "Çok Geç" EP'si ve Sezen Aksu şarkılarının cover'ları ile beğeni toplayan Polat, 2009'da "Kalp Ayazı" albümünde Serdar Ortaç, Fettah Can ve Murat Güneş gibi isimlerin şarkılarını yorumladı.

2011'de "Dinle 2011" albümünde Sezen Aksu'nun "Haydi Git" şarkısına ve "Mutlu Ol Yeter" gibi cover'lara yer veren Polat, aynı yıl "Olanlar Oldu" single'ı ile popülerliğini pekiştirdi.

2012'de "Kaçın Kurasıyım" EP'sinde Aysel Gürel'in "Hani Dünya Tatlısı" şarkısını yeniden yorumlayan Polat, 2013'te "Günaha Davet" ve "Hediyem Olsun" single'ları ile müzikseverlerle buluştu.

2015'te "9 Hit" albümünde Serdar Ortaç, Altan Çetin ve Onurr gibi isimlerin şarkılarını yorumlayan Polat, "Çilli Bom" şarkısına da yeni bir soluk getirdi.

Ebru Polat, sadece albümleriyle değil, cesur sahne performansları ve özgün tarzıyla da dikkat çeken bir sanatçı. Hukuktan müziğe uzanan bu ilham verici yolculuk, Ebru Polat'ı Türk pop müzik piyasasının en özgün ve saygın isimlerinden biri haline getiriyor.

Ebru Polat kaç yaşında?

Ebru Polat 30 Haziran 1983 tarihinde doğmuştur ve 2024 yılında 41 yaşındadır.

Ebru Polat aslen nereli?

Ebru Polat aslen İzmirlidir.

Ebru Polat gerçek adı ne?

Ebru Polat'ın gerçek adı Filiz Sarıkaya'dır.