Antalya Havalimanı'nda bir havayolları şirketine ait firmanın  Samsun, Gaziantep ve Van'a düzenleyeceği seferlerin üst üste ertelenmesi yolcuları isyan ettirdi. Saatlerce uçaklarına giremeyen ve beklemek zorunda kalan yolcular, firmanın ofisini bastı. Yaşanan gerginlik, polisin araya girmesiyle yatıştı. 

Antalya Havalimanı'nda Yolcular Çileden Çıktı!  (2)

Hande Sarıoğlu'nun memleketini duyanlar şaşkınlığını gizleyemiyor! İşte Hande Sarıoğlu’nun memleketi.. Hande Sarıoğlu'nun memleketini duyanlar şaşkınlığını gizleyemiyor! İşte Hande Sarıoğlu’nun memleketi..

Firmanın; Samsun, Gaziantep ve Van seferlerinde yaşanan dört kez üst üste erteleme, yolcuların saatlerce beklemesine neden oldu. Firmadan saatlerdir herhangi bir açıklama yapılmaması ve yetkililerin bilgi vermemesi yolcuların tepkisine yol açtı. Duruma isyan eden yolcular ve yolcu yakınları, firmanın havalimanı içindeki ofisini bastı. 

O anları cep telefonlarıyla kaydeden yolcular, bilgi almak istediklerini belirtirken, görevlilerin dışarı çıkmalarını söylemesi üzerine gerginlik arttı. Firma çalışanları darp edildiklerini ileri sürünce durum daha da tırmandı. Yolcular ise kimseye saldırmadıklarını, sadece açıklama beklediklerini söyledi. Güvenlik kameralarının incelenmesi halinde durumun ortaya çıkacağını ifade eden yolcular, polisin araya girmesiyle sakinleşti. 

Yolcular, diğer firmalarda böyle bir sorun yaşanmadığını, sadece bu firmada sorun yaşandığını ileri sürdü. Ofisin dışına çıkan firma yetkilileri ise sorunun çözüleceğini belirtti.  

Kaynak: İHA