Kocaçeşme Mahallesi'ndeki apartmanda meydana gelen olayın ardından başlatılan soruşturma sonucunda, anne ve kızın telle boğularak öldürüldüğü tespit edildi. Zanlının, Devrim Güler'in alt komşusu olan Atalay Yüksel olduğu belirlendi.

Yüksel, olaydan sonra kaçarak önce trenle İzmir'e, ardından uçakla Ankara'ya gitmiş ancak polis tarafından yakalanarak Salihli'ye getirildi. Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde suçunu itiraf eden Yüksel, Adliye'ye sevk edildi.

Zanlının ifadesinde, Devrim Güler ile gönül ilişkisi yaşamak istediğini, ancak bu isteğini duyan kızı Doğa Etyemez'in olaydan haberdar olması üzerine evde kavga çıktığını söylediği öğrenildi.

Anne- kız asansörde ölü bulunmuştu! Cani katilin kan donduran ifadesi ortaya çıktı (1)

TELLE BOĞARAK ÖLDÜRDÜM

Yüksel’in “Doğa’nın bu olayı öğrenmesi üzerine eve çıktım ve tartışmaya başladım. Tartışma sonucunda Doğa’yı telle boğarak öldürdüm. Bu olay 01.30 sırlarında yaşandı. Ben bu arada evde bekledim. Yaklaşık 2 saat sonra Devrim Güler eve geldi. Sonra onu da telle boğarak öldürdüm. Olay apartmanın ikinci katında yaşandı. Olaydan sonra her ikisinin de cesedini asansöre koydum ve asansörü 4’üncü kata gönderdim. Sonra sabah bilet alarak trenle önce İzmir’e, ardından yine bilet alarak uçakla Ankara’ya gittim” dediği öğrenildi.

Anne- kız asansörde ölü bulunmuştu! Cani katilin kan donduran ifadesi ortaya çıktı (3)

Salihli’nin Kocaçeşme Mahallesi’nde alt komşuları tarafından telle boğularak öldürülen fabrika işçisi ve 3 çocuk annesi Devrim Güler (48) ile üniversiteye hazırlanan kızı Doğa Etyemez, toprağa verildi. Salihli’nin Kocaçeşme Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Devrim Güler (48) ile kızı Doğa Etyemez’in cenazeleri Karaağaç Mezarlığı’na defnedildi.

Cenaze de anne ve kızının yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Ankara’da korkutan kaza! Servis otobüsü devrildi Ankara’da korkutan kaza! Servis otobüsü devrildi

İHA