Türkiye'nin en kalabalık 2. şehri olan Ankara sizleri şehrin her köşesinde sizleri etkileye bilir. Ankara'da yaşayan vatandaşlar şehrin doğal güzelliklerini araştırıyor. Doğal güzellikler deyince akla Ankara'daki dereler geliyor. Havaların iyice ısınmasının ardından vatandaşlar küçük kaçamaklar yaparak serinlemek istiyorlar. Ankara'da deniz olmayınca vatandaşlar Ankara'daki derelere akın etmek istiyor. Sizlere Ankara'daki dereler hakkında kısa bir araştırma yaptık. Ankara'daki en güzel dereler hangisi? Ankara'daki hangi dereler tercih edilmeli? Ankara'da en güzel dere nerede? sorularının cevaplarını haberimizde derledik...

Etimesgut Belediyesi işçi alımı yapıyor! İşte başvuru şartları ve detayları Etimesgut Belediyesi işçi alımı yapıyor! İşte başvuru şartları ve detayları

Süvari Deresi:

Süvari Deresi, Ankara'nın Güdül ilçesi ile Beypazarı yolu arasında kalan vatandaşlar için kafa dinlemek için harika bir mekandır.

Çubuk Deresi:

Çubuk Deresi, Çankırı Orta'da Aydos Dağları'ndan çıkan bir deredir. Çubuk-1 barajını ve Çubuk-2 barajını besler. Keçiören Mahallesi Davet, Ankara Ankara'nın Etlik maçı Hatip Deresi ile birleşerek Ankara Deresi'ni oluşturur.

Ayaş Deresi:

Ayaş ilçesinin Ankara'nın çevrelediği bölgelerden akan Ayaş çayı, gezegenlerin doğal yaşamı ve manzaralarıyla güzel bir bölge oluşturuyor.

HABER: ÖMER YILDIZCI