A Milli Kadın Voleybol Takımımız, CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonası ilk maçında İsveç karşısına çıkacak. Almanya’nın Düsseldorf şehrinde oynanacak karşılaşma, saat 18.00’de başlayacak.

ankaralilar-filenin-sultanlarini-dev-ekrandan-izleyecek

2023 Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) Voleybol Kadınlar Milletler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayarak tüm Türkiye’yi gururlandıran Filenin Sultanları, CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda da şampiyonluğu hedefliyor.

ankaralilar-filenin-sultanlarini-dev-ekrandan-izleyecek (3)

Keçiören’de 23 Eylül tarihinde kurulan pazar yerlerinin fiyat listeleri yayımlandı Keçiören’de 23 Eylül tarihinde kurulan pazar yerlerinin fiyat listeleri yayımlandı

MANSUR YAVAŞ ANKARALILARI ALTINPARK’A DAVET ETTİ

Sosyal medya üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a seslenen bir vatandaş, “Başkanım Filenin Sultanlarının Avrupa Şampiyonası macerası bugün başlıyor. İstanbul’da olduğu gibi biz de Ankara’da bu turnuvayı açık havada hep birlikte güzel bir organizasyon ile izlemek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

ankaralilar-filenin-sultanlarini-dev-ekrandan-izleyecek (2)

Bu isteği geri çevirmeyen Mansur Yavaş, “O zaman heyecanımızı ve coşkumuzu birlikte yaşamak için hepinizi bugün 18.00'de Altınpark'a bekliyorum. Filenin Sultanları’nı dev ekrandan izleyecek, heyecanlarına ortak olacağız. Başarıdan başarıya koşmaya devam, her zaman yanınızdayız” ifadelerine yer verdi.