Ankaralı sanatçı Ayşe Dinçer, Mersin'de başlayan kariyerinde bir karar alarak Ankara'ya taşıdı. Ankaralı Ayşe olarak tanınan Ayşe Dinçer, Emre Ergen ile evli olduğu biliniyor. Kariyeri boyunca verdiği konserler ve oyunu ile tanınan Ayşe Dinçer, Ankara'da çoğu kişi tarafından tanınmaktadır. Peki, Ankaralı Ayşe Dinçer'in eşi kim çocuğu var mı? Ayşe Dinçer kimdir kaç yaşında nereli?

Ayşe Dinçer kimdir?

Ayşe Dinçer 1977 yılında doğdu. Dinçer, Mersinlidir ve Emre Ergen ile dünyaevine girmiştir. Emre Ergen, Ayşe Dinçer'e konser programlarında yardımcı oluyor. Sanatçı Ayşe Dinçer, müzikseverler tarafından Ankaralı Ayşe olarak biliniyor. Aslen Mersinli olan ancak Ankara'dan bıktığını söyleyen Ayçe Dinçer, "Artık Ankaralıyım" diyerek konuyu değiştirdi.
Mersin Gazi Lisesi'nde okurken liseler arası şarkı yarışmasında birinci oldu. Mersin'de düğünler küçük yaşlardan itibaren organize ediliyordu ve sahne arkasına erişime izin veriliyordu. 1996 yılında TRT Türk Halk Müziği Yarışması'nda Akkale jürisinde yer alarak Akdeniz Bölgesi birincisi, Türkiye ikincisi olarak hayalini gerçekleştirdi.
2002 yılında Mersin'den ayrılarak Ankara'ya gitti ve 6 yıl sonra İstanbul'a gelmeye karar verdi. Koçum Benim adlı albümüyle İstanbul'da sahneye çıktı. 2008 yılında Türkiye'den Amerika'ya, Avrupa'dan Avustralya'ya dünyanın birçok yerinde çok sayıda konser verdi.

TRT Spor Yorumcusu İbrahim Altınsay kimdir nerelidir? İbrahim Altınsay kaç yaşında hangi takımlı? TRT Spor Yorumcusu İbrahim Altınsay kimdir nerelidir? İbrahim Altınsay kaç yaşında hangi takımlı?

Ayşe Dinçer kaç yaşında?

Ayşe Dinçer 1977'de doğmuştur ve 2024 yılında 47 yaşındadır.

Ayşe Dinçer nereli?

Ayşe Dinçer aslen Mersinlidir.

Ayşe Dinçer eşi kim?

Ayşe Dinçer, konser ve organizasyon işi ile ilgilenen Emre Ergen ile evlidir.

Editör: ÖMER YILDIZCI