Ankara’da bugün öğle saatlerinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış, Keçiören’de bazı yollarda çökme meydana gelmesine sebep oldu. Sağanak yağış nedeniyle ilçede hayat adeta durma noktasına geldi. 

Ankara'daki Kuvvetli Sağanak Keçiören'de Yolları Çökertti  (1)

Ankara’nın bazı bölgelerinde etkisini gösteren sağanak nedeniyle bazı yollarda çökmeler yaşandı. Sağanak yağışın yollara zarar verdiği yerlerden biri de Keçiören oldu. Keçiören’in Ayvalı Mahallesi’nde çöken asfalt yol sebebiyle bir kadın yaralanırken, Atapark Mahallesi'nde ise çöken yolda park halindeki bir otomobilde hasar meydana geldi. Keçiören Belediyesi ekiplerince yol etrafında güvenliği önlemi alınarak, onarım çalışmalarına başlanıldı. 
 
Ankara'daki Kuvvetli Sağanak Keçiören'de Yolları Çökertti  (2)

“BIKTIK ARTIK” 

Ankara’da sahte peynir, tereyağı operasyonu! Ankara’da sahte peynir, tereyağı operasyonu!

Mustafa Telli adlı bir vatandaş, sürekli yaşanan bu durumdan bıktıklarını ifade ederek, "Her yağmurda burası göçüyor. Sadece çakıllarla doldurup gidiyorlar. Bence aşağıda bir kırık hat var, su dolduğu zaman dışarıya taşıyor ve yol göçüyor. Bu yol dün üzerinden araç geçtiği zaman sallanıyordu. En az 6 kez yolun çöküşüne şahit oldum. Bıktık artık. Bugün de bir kadın çukura düşmüş, zor kurtarmışlar. Yetkililerden talebim bu duruma kalıcı bir çözüm bulmaları" diye konuştu. 

İHA

Editör: Sema Türkel