Olay, Etimesgut ilçesi Ahi Elvan Caddesi'nde meydana geldi. Cadde üzerinde seyir halinde olan 06 RLG 55 plakalı otomobil, iddialara göre aralarında husumet bulunan bir motosikletliye çarptı.

Ankara’da trafikte tartışmanın bilançosu ağır oldu! Bir araç önce motosiklete sonra reyonlara çarptı-2

Çarpmanın etkisi ile motosiklet devrilirken, otomobil ise savrularak bir plastik eşya satan dükkanın önünde bulunan reyonlara çarptı.

Ankara’da trafikte tartışmanın bilançosu ağır oldu! Bir araç önce motosiklete sonra reyonlara çarptı-3

Plastik eşya satan dükkanın elemanlarından Doğukan Tercanlı, öncesinde otomobil ile motosiklet sürücüsü arasında bir tartışma yaşandığını öğrendiklerini belirterek, “Motorcu aracın aynasını kırıyor, o tarz bir durum yaşanıyor. Caddeden aşağıya doğru süratle kovalamaca başlıyor. Bizim iki bina yanımızdaki dükkanın önünde direksiyonu kırıyor motorcuya çarpmak suretiyle. Ondan sonra dükkanlara girip hepimizi tehlikeye atıyor. Büyük maddi hasarımız var burada. Bir adımla kurtulduk. Dışarıda oturuyorduk buradaydık, şanslıydık” ifadelerini kullandı.

Keçiören’de 23 Eylül tarihinde kurulan pazar yerlerinin fiyat listeleri yayımlandı Keçiören’de 23 Eylül tarihinde kurulan pazar yerlerinin fiyat listeleri yayımlandı

Ankara’da trafikte tartışmanın bilançosu ağır oldu! Bir araç önce motosiklete sonra reyonlara çarptı-4
Tercanlı, otomobilin çok süratli olduğunu ve üç dört yere çarparak zorla durduğunu söyledi.