Düğün masrafları arttı, şatafatlı ürünlere ilgi azaldı! Düğün masrafları arttı, şatafatlı ürünlere ilgi azaldı!

Dışkapı Köprüsü'nün altında sabah saatlerinde başlayan alt yapı çalışmaları, Ankara trafiğinde ciddi aksaklıklara yol açtı. Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen çalışma nedeniyle yolun bir tarafı trafiğe kapatılarak, trafik akışı tek şeride indirildi. Bu durum, özellikle sabah saatlerinde Keçiören yönüne gitmek isteyen sürücüler için büyük bir sorun haline geldi.

Ankara'da Trafik Çilesi Alt Yapı Çalışması Trafiği Felç Etti (4)

TRAFİKTE UZUN SÜRE BEKLENDİ

Çalışmalar, özellikle Keçiören yönüne gitmek isteyen vatandaşları olumsuz etkiledi. Keçiören tarafında bulunan Etlik Şehir Hastanesi, Etlik Zübeyde Hanım Hastanesi ve Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gitmek için sıklıkla tercih edilen güzergah olan Dışkapı Köprüsü altındaki yol, sabah saatlerinde daha da yoğunlaştı. Vatandaşlar, hastanelere ulaşmak için uzun süre trafikte beklemek zorunda kaldı. Ankaralıların işlerine gitmek için sabah erken saatlerde yola çıkmasıyla daha da yoğunlaşan trafik, alt yapı çalışmaları nedeniyle içinden çıkılmaz bir hale geldi. Büyük otobüsler ve dolmuşların bölgeye girmesiyle trafik adeta kilitlendi. Vatandaşlar, şahsi araçlarında ve toplu taşıma araçlarında uzun süre trafikte beklemek zorunda kaldı.

Ankara'da Trafik Çilesi Alt Yapı Çalışması Trafiği Felç Etti (3)

Belediye ekipleri, trafikte herhangi bir kazanın yaşanmaması için araçları kontrollü bir şekilde tek şeritten ilerletti. Sürücüler, yavaş bir şekilde ilerleyerek köprü altındaki çalışma alanını geçtiler. Çalışma alanını geçtikten sonra trafik akışı normal seyrine döndü.

Ankara'da Trafik Çilesi Alt Yapı Çalışması Trafiği Felç Etti (1)

Muhabir: KÜBRA AÇIKGÖZ