Yenimahalle’de 19 Mayıs’a özel gençlik konseri: Kent Orkestrası’ndan unutulmaz konser Yenimahalle’de 19 Mayıs’a özel gençlik konseri: Kent Orkestrası’ndan unutulmaz konser

Olay, öğlen saatlerinde Çankaya ilçesi Necatibey Caddesi'nde bulunan bir cep telefonu dükkanında meydana geldi. Yeni aldığı motosikletini park etmek isteyen sürücü, panikleyerek elini gaz kolundan çekmeyi unuttu. Bu durumda motosiklet hızla dükkanın içine girdi ve tezgahlara çarparak durabildi.

Kazada can kaybı veya yaralanma olmazken, dükkanın içinde maddi hasar meydana geldi. Güvenlik kamerası görüntülerinde yaşanan kaza detaylarıyla kaydedildi. Yetkililer, sürücünün hızla daldığı ve tezgahlara çarptığı anları incelemeye aldılar.

Yaşanan bu olay sonucunda dükkan sahibi ve sürücü arasında gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi için işlemlerin başlatıldığı belirtildi.

Ankara'da Motosiklet Sürücüsünün Dükkan Kazası Kameralara Yansıdı (2)

"PANİKLEYİNCE GAZ KOLUNU BIRAKAMADI"
Olayla ilgili konuşan esnaf Hamza Mardinli, "Motorcu kaldırımın üzerine çıkıp yanaşmak istedi. Aracı zorlarken hızını alamayıp içeriye daldı. Panikleyince gaz kolunu bırakamadı. Ne olduğunu anlamadık. Hemen yanına koşup motorun kontağını kapattık. Sürücünün durumunu kontrol ettik. Dalgın bir anına geldiğini ve motoru yeni aldığı için alışamadığını söyledi. Sağlık durumu iyi dükkanda ufak tefek hasarlar oluştu" dedi.

İHA