Ankara'daki Bursa Derneği'nin seçimli 15. Olağan Genel Kurulu, Ankara Kaleiçi'ndeki derneğe ait "Bursa Evi"nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Genel kurul; açılış merasimi ve açılış konuşmasının ardından oy çokluğuyla divan heyetinin oluşturulmasıyla başladı.

Biberonla balık besleme imkanı sunan AVM içindeki en uzun tünel akvaryum: AQUAVEGA Biberonla balık besleme imkanı sunan AVM içindeki en uzun tünel akvaryum: AQUAVEGA

Toplantıda, usul hakkındaki iki önerge okunurken bu önergeler oy çokluğuyla reddedildi. Faaliyet raporu, denetim raporu, gelir-gider durumu ve bütçe tahminleri okunarak, oylamaya katılanların oy birliğiyle kabul edildi.

Ankara'da Bursa Derneğinin 15. Olağan Genel Kurulu Yoğun Katılımla Gerçekleşti 1

OY BİRLİĞİYLE BELİRLENDİ 

Tek listeyle girilen seçimde, yeni yönetim, denetim ve onur kurulları üyeleri oy birliğiyle belirlendi. Genel kurulun ardından yeni yönetim kurulu, görev dağılımını gerçekleştirdi. İsmet Kazancı başkanlığa seçilirken, Yüksel Bağdaş başkan yardımcısı, Arif Akdemir genel sekreter ve Gökhan Sakar sayman olarak görevlendirildi. Mustafa Ramazan Öngöre'nin de yer aldığı yönetim kurulu, önümüzdeki dönem için çalışmalara başlayacak.

Dernek yetkilileri tarafından yeni kurulan yönetim çalışmalarının hız kazanacağı belirtildi. 

Haber: Tuğba Akkesen 

Editör: Tuğba Akkesen