Ankara'nın Mamak ilçesinde, Lalahan mevkiinde meydana gelen trafik kazasında, bir kamyonetin kontrolünü kaybetmesi sonucu yollara kilolarca balık döküldü. Olay, sürücüsünün kontrolünü yitirdiği kamyonetin devrilmesiyle gerçekleşti.

Kaza, Mamak ilçesinin Lalahan mevkiinde meydana geldi. Sürücüsünün aracın kontrolünü kaybetmesi sonucu devrilen kamyonetin yükü, metrelerce savrularak yollara döküldü. Olay yerine hızla intikal eden ekipler, görevliler tarafından kaldırılan kilolarca balıkla karşılaştı.

Ekran Görüntüsü 2024 02 13 131501

Kazaya müdahale eden ekipler, yollara savrulan balıkları temizlemek ve güvenliği sağlamak adına çalışmalara başladı. Kaza nedeniyle trafikte kısmi bir aksamaya sebep olan olayda, can kaybı veya yaralanma olmazken, çevredeki vatandaşlar ve diğer sürücüler tedbirli bir şekilde geçiş yapıldı.

Yetkililer, kazanın nedenine dair soruşturmanın sürdüğünü ve olay yerindeki temizlik çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Kamyonetin devrilmesi sonucu yollara dökülen balıkların temizlenmesi ve yolu yeniden trafiğe açma çabaları devam ediyor.

Emniyet'ten 'Mahzen-1' ve 'Mahzen-2' operasyonu! Çirkinler ve Pekmez Kardeşler suç örgütleri çökertildi Emniyet'ten 'Mahzen-1' ve 'Mahzen-2' operasyonu! Çirkinler ve Pekmez Kardeşler suç örgütleri çökertildi

İHA