Ankara'nın Mamak ilçesinde, boşanma aşamasındaki adam silahla karısını bacağından vurularak yaralandı. Tartışmanın ardından kadını yaralayan zanlı, Mamak İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerince silahla birlikte yakalandı. Yaralı kadın ise Etlik Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ankara'da akıl almaz bir kadın cinayeti daha! (2)

Ankara’da bir kadın, boşanma aşamasındaki eşi tarafından silahla vurularak yaralandı. Alınan bilgilere göre, Mamak ilçesi Yeni Bayındır Mahallesi 1896. Sokak'ta Y.C. (36) ile boşanma aşamasındaki eşi Ş.C. (34) arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından Y.C., evde bulunan silahla eşini bacağından vurdu. Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı kadın, Mamak İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerince Etlik Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Ş.C.'nin bir süreden beri kanser tedavisi gördüğü öğrenildi.

Olay yerinden kaçan zanlı Y.C., polis ekiplerince gözaltına alındı.

Akkaya: Gordion için mutlu olmamız gerekirken hiç kimse çıkıp da buna değinmedi! Akkaya: Gordion için mutlu olmamız gerekirken hiç kimse çıkıp da buna değinmedi!

İHA