Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ), geleneksel olarak düzenlediği 'Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Şenlikleri'ne bugün start veriyor. 22-23-24 Mayıs 2024 tarihleri arasında Esenboğa yerleşkesinde gerçekleşecek olan etkinlikler, önceden duyurulan 21 Mayıs tarihinden bir günlük yas ilanı nedeniyle ertelenmişti. 

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde ‘Bilim, Kültür, Sanat Ve Spor Şenlikleri’ Başladı (1)

DOLU DOLU 3 GÜN

Şenlikler, bugün saat 12.00'de sergi açılışıyla başlayacak ve çeşitli etkinliklerle gün boyunca devam edecek. Üç gün sürecek olan etkinliklerde; 

22 Mayıs Çarşamba günü: Sergi açılışı, Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Yeşil Çam Müzikleri, Spor etkinlikleri, karaoke yarışması, Grup Karma ve Grup Hayal Et konserleri, Bisiklet turu gibi etkinlikler yer alacak. 

23 Mayıs Perşembe günü: Spor müsabakaları, Fotoğrafçılık kulübü workshop ve sergisi, DJ performansı, şiir konseri ve Grup Epifan konseri gerçekleştirilecek. 

24 Mayıs Cuma günü ise; uluslararası öğrenci stand etkinlikleri, spor etkinlikleri, 'Ata'mın Sözleri Fırçamın İzleri' sergisi söyleşisi, uluslararası öğrenci sahne etkinlikleri, dj performansı, konser ve ödül töreniyle şenlikler son bulacak. 

Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezi'nde yaz kursu ve yeni dönem kayıtları başladı Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezi'nde yaz kursu ve yeni dönem kayıtları başladı

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde ‘Bilim, Kültür, Sanat Ve Spor Şenlikleri’ Başladı (3)

FİLİSTİN İÇİN STANT AÇILACAK

Bu yıl düzenlenen şenlikler kapsamında ayrıca, üç gün boyunca Filistin için kermes ve kitap sergisi de gerçekleştirilecek. AYBÜ öğrencileri ve ziyaretçileri, üç gün boyunca dolu dolu geçecek olan etkinlikler ve eğlencelerle bütün yılın stresini atacak. 

Haber: Tuğba Akkesen

Editör: Sema Türkel