İftar buluşmasına Ankara Vefa Platformu üyeleri, İnsani Yardım Vakfı İHH Ankara Sorumlusu Hacı Bayram Şahin, İnsani Yardım Vakfı İHH Mamak Sorumlusu Osman Özdemir de katılım sağladı.

Ankara Vefa Platformu

"GAZZE'YE YARDIM" KONULU İFTAR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mübarek Ramazan ayında da Gazze'deki zulüm devam ediyor. Gazze'de yaşanan katliama yurdun dört bir yanından sesler yükselmeye devam ediyor. Yaşanan zulme sessiz kalmayan ve Gazze hattında yaşam savaşı verenlere yardım eli uzatanlardan olan Ankara VEFA Platformu, "Gazze'ye Yardım" konulu bir iftar buluşması gerçekleştirdi.

Ankara Vefa Platformu5

'Genç Şefler ile Ankara’nın Coğrafi İşaretli Lezzetlerinin İzinde' etkinliği büyük ilgi gördü 'Genç Şefler ile Ankara’nın Coğrafi İşaretli Lezzetlerinin İzinde' etkinliği büyük ilgi gördü

"MADDİ VE MANEVİ DESTEK VEREN TÜM ÜYELERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ"

Ankara Vefa Platformu tarafından, programa katılan ve yardımların yerine ulaştırılmasında öncülük edeceği söylenen, İHH İnsani Yardım Vakfı Ankara Sorumlusu Hacı Bayram Şahin ve İHH İnsani Yardım Vakfı Mamak Sorumlusu olan Osman Özdemir'e teşekkür edildi. Platform sözcüsü, "Maddi ve manevi destek veren tüm üyelerimizle gurur duyuyoruz. Allah hepinizden razı olsun" dedi.

Ankara Vefa Platformu3

HABER: SEDEF HIZLI