Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanlığı Kültürel Mirası Koruma Şube Müdürlüğü tarafından, kentin tarihi ve kültürel mirasının korunması ve gelecek nesillere aktarılması amacıyla düzenlenen “Ankara Miras Etkinlikleri” programına, araştırmacı-yazar Tolga Aydoğan misafir oldu. 

Mansur Yavaş'tan 19 Mayıs mesajı: "Aydınlık yarınları ülkemize en başta gençlerimiz getirecektir" Mansur Yavaş'tan 19 Mayıs mesajı: "Aydınlık yarınları ülkemize en başta gençlerimiz getirecektir"

 Ankara Miras Etkinlikleri 'Ne Yazar Tolga Aydoğan Katıldı  (1)
Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi’nde gerçekleştirilen programda Yazar Tolga Aydoğan, Orhan Veli Kanık ve Ankara üzerine yaptığı araştırmalar sonucu ortaya çıkan; belge, anı, fotoğraflar ve yaptığı röportajlar ile oluşturduğu çalışmalarını katılımcılara anlattı. 

Ankara Miras Etkinlikleri 'Ne Yazar Tolga Aydoğan Katıldı  (3)

Kitabında Orhan Veli Kanığın Ankaralı olduğunu ve Ankara’daki izlerini kitabında taşımak istediğini belirten Aydoğan, kitabın basıldığı andan itibaren yoğun ilgi gördüğünü de kaydetti. 

 Ankara Miras Etkinlikleri 'Ne Yazar Tolga Aydoğan Katıldı  (2)
Etkinlikte konuşan Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanı Bekir Ödemiş ise, her ay düzenli olarak düzenlenen konferansların daha da sıklaşacağını dile getirerek, katılımcılara teşekkür etti. 

İHA