Ankara Kulübü Derneği'nin olağan genel kurulunda önemli bir değişiklik yaşandı. Mevcut Genel Başkan Dr. Metin Özarslan, üyelerin güvenini kazanarak yeniden başkanlığa seçildi. Yapılan oylama sonucunda, Dr. Özarslan, derneğin başkanlığına devam etme kararı aldı.
Bir önceki yönetimde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ise, Onur Kurulu üyeliğine seçildi. Odabaşı'nın Onur Kurulu üyeliği, derneğin gelecekteki çalışmalarında önemli bir rol üstleneceği belirtiliyor.
Ankara Kulübü Derneği'nin yeni yönetimi, başkanlık görevini devralan Dr. Metin Özarslan liderliğinde, derneğin faaliyetlerini daha da güçlendirmeyi ve Ankara'nın kültürel mirasına katkı sağlamayı hedefliyor.
ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU