Bu yılki "Siyasette Yenilik" ödülüne Ankara Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Savaş Zafer Şahin layık görüldü. Viyana Siyasette Yenilik Enstitüsü tarafından verilen bu prestijli ödül, Avrupa Komisyonu ve Avrupa Konseyi'nin de desteklediği Barselona'da gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu.

Viyana Merkezli Siyasette Yenilik Enstitüsü (Innovation In Politics Institute), “Siyasette Yenilik” Ödülüne Bu Yıl Ankara Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Savaş Zafer Şahin'i Layık Görüldü.

SİYASETTE YENİLİK ÖDÜLÜ 

Savaş Zafer Şahin'in; şehir ve bölge planlama, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, kamu politikaları ve katılımcılık alanlarında teori ve uygulamanın bütünleştirilmesi gibi alanlardaki uzun süreli, azimli ve yenilikçi akademik çabaları öne çıkarıldı.

Ankara Kent Konseyi Başkan Yardımcısı, ödül konuşmasında demokratik katılım için liderlik, hayal kurma yeteneği ve halkın katılımının ayrılmaz bir bütün olduğunu vurguladı. Aynı zamanda, ödülü Ankara'nın demokratik gelişimine katkıda bulunan herkese adadı ve özellikle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a süreçteki desteği için teşekkür etti.

19 Mayıs Coşkusu Ankara'da Ücretsiz Konserlerle Taçlanıyor! 19 Mayıs Coşkusu Ankara'da Ücretsiz Konserlerle Taçlanıyor!

İHA