Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner ve oda üyeleri, 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerden en çok etkilenen illerden biri olan Hatay’da esnafları ziyaret etti.

Pursaklar yeni imar yolları ile göz dolduracak Pursaklar yeni imar yolları ile göz dolduracak

Ankara Esnafları Deprem Bölgesini Unutmadı! Her Zaman Yanlarındayız (2)

Öncelikle Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği BaşkanıAziz Fatih Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret eden Başkan Yiğiner, esnaf ve sanatkarların ihtiyaçları ve sorunları üzerine çözüm konusunda istişarelerde bulunduklarını belirtti.

Ankara Esnafları Deprem Bölgesini Unutmadı! Her Zaman Yanlarındayız (3)

Yiğiner, yaptığı açıklamada, “Hatay’daki esnaf kardeşlerimizin maddi ve manevi her zaman yanlarında olduğumuzu yineleyerek, yardımlarımızı ulaştırdık. Başkanımıza ve yöneticilerimize bizlere göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Ankara Esnafları Deprem Bölgesini Unutmadı! Her Zaman Yanlarındayız (4)

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Yönetim Kurulu üyeleri ise depremden etkilenen Malatya, Gaziantep, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmaraş illerine çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Bu şehirlerdeki esnaf odalarını ziyaret eden Ankara Şoförler Esnaf Odası, yardımları yerine ulaştırarak, bölgedeki esnafın durumuyla ilgili bilgileri aldı.

Haber: Gizem Tuğçe BAYHAN