Dünyaca film yıldızı Angelina Jolie’nin çocukları ve Brad Pitt ile aralarındaki velayet davası sonuca ulaştı. Peki, Angelina Jolie ve Brad Pitt'in kaç öz çocuğu var? Angelina Jolie kaç evlatlık çocuğu var? İşte haberin detayları…

Angelina Jolie Ve Brad Pitt3

ANGELİNA JOLİE VE BRAD PİTT'İN KAÇ ÖZ ÇOCUĞU VAR?

Dünyaca ünlü film yıldızları Angelina Jolie ve Brad Pitt 2014 yılında evlenmişlerdir. Yaklaşık beş yıl evli kalan çift 2019 yılında boşanma kararı almıştır.

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin 3’ü evlatlık, 3’ü biyolojik olmak üzere 6 çocuğu bulunmaktadır.

Angelina Jolie öz çocuğu Shiloh-Nouvel’i 27 Mayıs 2006’da Namibya’da dünyaya getirmiştir. 2008 yılında ise çifitin ikiz çocukları Vivienne Marcheline ve Knox Léon doğmuştur.

Angelina Jolie Ve Brad Pitt1

ANGELİNA JOLİE KAÇ EVLATLIK ÇOCUĞU VAR?

Angelina Jolie’nin üç tane evletlık çocuğu vardır. Bunlar; Maddox, Zahara Marley, Pax Thien’dir.

Jolie ilk çocuğu Maddox’u 7 aylıkken 2002’de evlat edinmiştir. 2005 yılında ise ikinci çocuğu olan Zahara Marley’i Etiyopya’dan, 2007 yılında ise Vietnam’dan 3 yaşındaki Pax Thien’i bir yetimhaneden alarak evlat edinmiştir.

Angelina Jolie Ve Brad Pitt

ANGELİNA JOLİE VE BRAD PİTT VELAYET DAVASI NE OLDU?

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin yıllardır süren velayet davasıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Pitt, çocuklarının ortak velayetini talep etmekten vazgeçti.

Sancaktepe eski Belediye başkanı İsmail Erdem kimdir? İsmail Erdem kaç yaşında nereli ve mesleği? Sancaktepe eski Belediye başkanı İsmail Erdem kimdir? İsmail Erdem kaç yaşında nereli ve mesleği?

daha önce çocuklarının velayetini Jolie ile yarı yarıya paylaşmak isteyen Pitt, tüm velayetin Jolie'ye verilmesine itiraz etmedi. Son gelişmelere göre davanın gelecek yaz sona ermesi bekleniyor.