Android Polis (Android Cop) filmi bu gece televizyon ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Android Polis, yapımcılığını The Asylum, yönetmenliğini Mark Atkins yaptığı, başrollerinde Michael Jai White , Charles S. Dutton , Randy Wayne ve Kadeem Hardison yer aldığı 2014 Amerikan bilim kurgu aksiyon filmidir. İzleyiciler Android Polis filmi konusu, Android Polis filminin oyuncularını ve karakterleri kimler? Android Polis nerede çekildi? hakkında aramaların yanıtını arıyorlar. 

Taner Ölmez kaç yaşında aslen nereli? Taner Ölmez kimdir? Taner Ölmez kaç yaşında aslen nereli? Taner Ölmez kimdir?

Android Polis, RoboCop filminin taklitçisidir. 

Android Polis filmi konusu nedir?

2045 yılında, Los Angeles Polis Departmanı dedektifi Hammond ( Michael Jai White ) ve son teknoloji suçla savaşan robot polis olan yeni ortağı "Andy" (Randy Wayne) Belediye Başkanı Jacobs'un ( Charles S. Dutton) bir makine vücudunda bir insan zihni olduğundan habersiz kalan kızı Helen (Larissa Vereza). Hammond, kontrol etmek için bir kod kullanmalarına rağmen ortağının otomatik bir taret tarafından öldürüldüğü önceki bir olay nedeniyle makinelere güvenmiyor ve Andy ile gergin, genellikle alaycı bir ilişki sürdürüyor. Hammond ve Andy, Los Angeles'ın bir deprem ve ardından Bölge sakinlerini enfekte eden ve mutasyona uğratan nükleer sızıntılarla harap olan karantinaya alınmış bir bölümü olan "Bölge" ye gönderilir.

Bununla birlikte, Bölgenin işgalini ve sakinlerinin yok edilmesini haklı çıkarmak amacıyla şiddeti kışkırtmak için bir plan içinde bizzat Belediye Başkanı Jacobs için çalışan LAPD memurlarının bir kısmının yozlaştığının farkında değiller. Yozlaşmış polisler Çavuş tarafından yönetiliyor. Jones ( Kadeem Hardison), Hammond'ın meslektaşı. Hammond ve Andy, Bölge'ye ulaşır ve Helen'in cep telefonunun izini sürer, ancak arabalarına bir bomba yerleştirildiğinde onun tarafından kurtarılmaları gerekir. Onlara Zone sakinlerinin sağlıklı, mutasyonsuz çocuklar doğurduğunu ve nükleer sızıntılarla ilgili hikayenin bir yalan olduğunu anlamalarına neden olduğunu açıklar. Bir çıkarma noktası olduğuna inandıkları yere giderken, Hammond, Andy ve Helen, nükleer sızıntı yalanının arazi fiyatlarını manipüle etmek için yayıldığını ve hastalığın gerçek kaynağının Belediye Başkanı Jacobs'un aldığı yiyecek bırakma programı olduğunu fark eder. 

Çıkarma noktasında Helen kendisinin bir android olduğunu anlar ve Hammond onu rahatlatır. Jones ve yozlaşmış polislerden oluşan bir ekip, Hammond, Andy ve Helen'i öldürmek amacıyla gelir, ancak Andy, yüz hareketlerinin analizini kullanarak onların güdülerini keşfeder. Hammond ve Helen kaçarken, yozlaşmış polisler, bir polis androidinin kontrollerini geçersiz kılarak 'B' planlarını başlatırlar - ancak bu Andy değil, Hammond'dur. Geçmişte silah kulesindeki olay, aslında Hammond'un ölümcül şekilde yaralanmasına, Helen ise ona yardım etmeye çalışırken yaralanmasına neden olmuştu. Her ikisi de yaşam desteğine alındı ​​​​ve Telepresence androidlerinin kontrolü verildi. Hammond, onu Helen'i sonlandırmaya zorlama girişimlerine direnir ve kontrol bilgisayarını aşırı yükleyerek eylemlerinin tam kontrolünü kendisine bırakır. Andy, Jones'un ekibini ve üç kaçışını durdurur.

Planlarını kurtarmaya yönelik çaresiz, son bir girişim olarak, yozlaşmış polisler, Hammond ve Helen'in yaşam desteğini keserek, android bedenleri kapanmadan önce onlara yalnızca yaklaşık yirmi dakika kaldı. Andy, Jones'un ekibini taşıyan uçan araca atlar ve onu çarparken, Hammond ve Helen hastaneye çarpar. Çok az zaman kala arabalarının arka koltuğunda kucaklaşırlar ve Hammond ölür. Andy, bilgisayarlarına daha önce eriştiği android hemşiresinin yardımıyla Helen'e ulaşır ve ona bir iğne yapar. Belediye Başkanı Jacobs gelir ve Helen'in öldüğüne inanarak Andy'ye hizmeti için teşekkür eder ve Helen'in diriltmeyin imzaladığını iddia eder .uygulanması gereken emir. Ancak Helen uyanır ve Jacobs'u şok edecek şekilde her şeyi hatırlar. Andy, konuşmalarını yayınlamak için sistemlerini kullanır ve Belediye Başkanı Jacobs'ın ihanetini halka ifşa eder. Kalan dürüst polis, intihar eden Jacobs'u tutuklamaya gelir.

Bir süre sonra, Hammond'ın sinirsel kalıpları tam bir android olarak programlandı ve onu Andy'ninkine benzer bir vücutta diriltti. Alaycı ama verimli ortaklıklarını sürdürerek yeniden göreve çıkarlar.

Android Polis filminin oyuncuları ve karakterleri kimler?

  • Michael Jai White Memur Hammond olarak
  • Charles S. Dutton Belediye Başkanı Jacobs olarak
  • Kadeem Hardison Çavuş olarak. Jones
  • Randy Wayne, Android Polisi/Andy rolünde
  • Larissa Vereza Helen Jacobs olarak
  • Jay Gillespie Reynolds olarak
  • Deena Trudy Memur Jackson olarak
  • Delpaneaux Wills Memur Williams olarak
  • Duane Avery Newald Mason olarak

Android Polis filmi nerede çekildi?

Android Polis filminin çekimleri Amerika Birleşik Devletlerinin Los Angeles kentinde yapılmıştır.

Kaynak: HABER MERKEZİ