Bekir Keleş kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Bekir Keleş kimdir nerelidir? Kaç yaşında?

En büyük 5 şirket listesinde gösterilen Amazon'un kurucusu ve dünyanın en zengin iş insanlarından biri olan Jeff Bezos, 500 milyon dolarlık ultra lüks yatı 'Koru' ile Bodrum'a geldi. Yatta 40 personel ve 55 özel güvenlik görevlisi bulunuyor. İş insanı Bezos'un, yatın bir haftalık kirası için 475 bin dolar ödediği öğrenildi. Yata helikopter taşıyan ayrı bir yat daha eşlik ediyor.

Yat, Fethiye Göcek'ten sonra Bodrum'a demirledi ve Bezos'un partneri Lauren Sanchez ile denize girmesine tanıklık etti. Ayrıca, Bezos'a koruma sağlayan 60 metrelik helikopterli "Abeona" isimli yat da yanında bulunuyor.

Jeff Bezos Yat

İKİ HELİKOPTER PİSTİ BULUNUYOR

Koru adlı yat, 2021 yılında Hollanda'da inşa edildi ve 127 metre uzunluğunda. Yatta bir yüzme havuzu, jakuzi, spa, spor salonu, su sporları alanları ve sinema salonları gibi lüks özellikler bulunuyor. İki helikopter pisti ve 11 kabin ile 22 misafir ağırlama kapasitesine sahip.

Yatın Bodrum'a gelmesi ile birlikte ilçede büyük ilgi gördü. Bezos'un gezintileri sırasında yatın etrafındaki jet skileri uyarılarak uzaklaştırıldı. Bezos daha sonra Bodrum'dan ayrılarak Yunanistan'ın İstanköy Adası'na geçti.

Kaynak: HABERLER.COM