Amazon Türkiye, Kasım ayının gelmesi ile birlikte, tüketicilerin istedikleri ürünlere platformdan indirimli bir şekilde ulaşabileceklerini duyurdu.

Kasım ayının sonuna kadar devam edecek olan indirim döneminde ayrıca seçili ürünlerde kredi kartlarına 12 aya varan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan tüm ürünlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanından faydalanabilecek.

"Gülümseten Kasım Fırsatları" sloganı ile başlatılan kampanyada her zaman olduğu gibi Prime üyelerine ayrıcalıklar sunulacak. Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneklerinden faydalanabilecek.

PRİME İÇİN DAHA GENİŞ BİR KAMPANYA

Prime üyeleri "Çok Al & Az Öde" ile 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 10 indirim gibi daha geniş kampanyalardan yararlanabilecek.

Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan Yaşamını Yitirdi! Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan Yaşamını Yitirdi!

FİYATI DÜŞERSE FARK ÖDENECEK

Amazon’daki bu indirimli dönem ise 30 Kasım’a kadar devam edecek. Eğer Kampanya boyunca amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan, satıcısı ve göndericisi amazon.com.tr olan seçili ürünlerin fiyatı 30 Kasım'a kadar düşerse aradaki fark hediye kartı olarak Prime üyelerin hesabına tanımlanacak.​​​​​​​