Bayram tatilinin son günü olan 24 Haziran 2024 Pazar gününde de Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk’ta yoğunluk yaşadı. Özellikle akşam saatlerinde sahil kordonunda yoğunluk hakimdi.

Altınoluk2

Gündüz denizin keyfini çıkaran çoğu yerli turist akşam saatlerinde ise sahil kordonunda yürüyüş yaptı. Kafe ve restoranlar da ziyaretçilerle dolup taştı.

Kalabalığa rağmen tatilciler, Altınoluk'ta keyifli vakit geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Altınoluk1

ESNAFIN YÜZÜ GÜLÜYOR

Altınoluk'ta yaşanan yoğunluk, esnafı da memnun etti. Bayram haftası yerli ve yabancı turistlerin akınıyla işletmeler yoğun bir mesai geçirdi. Bu durum, esnafın yüzünü güldürdü.

Altınoluk esnafı, bu sezondan oldukça memnun olduklarını, bayramın çok güzel geçtiğini ve satışlarda önemli artışların olduğunu dile getirdi.

Altınoluk3

Sahil kordonunda yer alan bir restoran işletmecisi ise "Müşterilerimizden çok olumlu tepkiler aldık. Bu bizi mutlu ediyor. Yaşanan yoğunluğa rağmen personelimizle birlikte güzel bir şekilde çalıştık. Herkes elinden geleni yaptı. Umarım bu yoğunluk sezon boyunca devam eder." ifadelerini kullandı.

Altın fiyatları yükseliyor! 13 Temmuz Gram, Çeyrek, Yarım, Tam altın fiyatları Altın fiyatları yükseliyor! 13 Temmuz Gram, Çeyrek, Yarım, Tam altın fiyatları

Altınoluk5

Muhabir: BÜŞRA ÇİNKAYA DOĞAN