Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, belediye teknik ekibi ile birlikte ilçede bulunan sosyal donatı alanlarına incelemelerde bulunmaya devam ediyor. Vatandaşların eksiksiz hizmet alabilmesi adına Altındağ’daki park, bahçe, mesire alanları, spor merkezleri gibi sosyal donatı alanlarına ziyarette bulunan Tiryaki, tadilat, bakım ve onarıma ihtiyacı olan alanları ekiplerle beraber tespit ediyor.  

Altındağ’daki Sosyal Donatı Alanlarına Yoğun İnceleme (2)

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki son olarak Altındağ’da bulunan belediye tesislerine ve mahallelerdeki parklara incelemelerde bulundu. Belediye teknik ekibi ile birlikte öncelikle Altındağ Belediyesi Ahmet Çalık Spor Merkezi’ne ziyarette bulunan Tiryaki, tesisteki eksik ve ihtiyaçları tespit ederek gerekli çalışmaların yapılması adına talimatlarını ekiplere iletti.  

Tarihi Ulus Hali, bayrama buruk giriyor Tarihi Ulus Hali, bayrama buruk giriyor

Altındağ’daki Sosyal Donatı Alanlarına Yoğun İnceleme (1)

Başkan Tiryaki, tesiste yaptığı konuşmada "Her gün farklı mahallelerimizde bulunan belediye tesislerimizi ziyaret ediyoruz. Eksikleri ve ihtiyaçları tespit ediyoruz. Vatandaşlarımız tarafından ihtiyaç duyulan çalışmaları en kısa sürede başlatacağız" açıklamalarında bulundu. 

Altındağ’daki Sosyal Donatı Alanlarına Yoğun İnceleme (4)

İncelemelerine ara vermeden devam eden Tiryaki, Altındağ’ın mahallelerindeki parkları da ziyaret etti. Parklarda vatandaşlarla bir araya gelerek ilçe halkının taleplerini ve sorunlarını dinleyen Tiryaki, "Altındağ'ın parkları 24 saat güvenli, her yaştan Altındağlı vatandaşımızın rahat edeceği şekilde düzenliyor," ifadelerini kullandı. Tiryaki, gerekli bakım ve onarım çalışmalarının yapılarak parkların yeniden Altındağlıların hizmetine sunulduğunu belirtti. 

Altındağ’daki Sosyal Donatı Alanlarına Yoğun İnceleme (3)

Haber: Tuğba Akkesen

Editör: Sema Türkel