Altındağ Belediyesi’nden Ankaralılara sevindiren haber… Altındağ Millet Lokantası, Ankara’nın cazibe merkezlerinden biri olan Başkent Millet Bahçesi’nde hizmete açıldı. Uygun fiyatlı, kaliteli ve besleyici yemekler sunan “Millet Lokantası” vatandaşların büyük beğenisini topladı. Dört çeşit yemeğin 90 TL’den satışa sunulduğu Millet Lokantası, misafirlerine hem ekonomik hem de lezzetli yemek yeme imkânı sağlıyor. Millet Lokantası, Pazartesi günleri hariç haftanın her günü hizmet veriyor. Başkan Tiryaki, tüm Ankaralıları Millet Lokantası’nda birbirinden lezzetli yemekleri deneyimlemeye davet etti.  
Altındağ’da “Millet Lokantası” Hizmete Açıldı (1)-1

Veysel Tiryaki'den çarpıcı açıklama: "Fetret dönemine yeni bir sayfa açıyoruz" Veysel Tiryaki'den çarpıcı açıklama: "Fetret dönemine yeni bir sayfa açıyoruz"

EKONOMİK FİYATLAR, LEZZETLİ YEMEKLER

Millet Lokantası’nın Ankara’da önemli bir ihtiyaç olduğunu dile getiren Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki, “Altındağ Millet Lokantası’nı Başkent Millet Bahçesi içerisinde hizmete açtık. Lokanta, vatandaşlarımıza ekonomik fiyatlarla lezzetli ve besleyici yemek yeme imkânı sunuyor. Yemekler hijyenik bir ortamda hazırlanıyor. Ayrıca, tesiste dört çeşit yemek 90 TL’den satışa sunuluyor” dedi.
Altındağ’da “Millet Lokantası” Hizmete Açıldı (2)
“Tesisimiz Pazartesi hariç haftanın her günü açık…” diyen Başkan Tiryaki,  “Uygun fiyatlarla hizmet veren Millet Lokantası’nın Ankaramıza ve Altındağımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, herkesi lokantamıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BÜLTEN