Veysel Tiryaki'den çarpıcı açıklama: "Fetret dönemine yeni bir sayfa açıyoruz" Veysel Tiryaki'den çarpıcı açıklama: "Fetret dönemine yeni bir sayfa açıyoruz"

Altındağlı gençler ve aileleri açık havada sinema keyfi yaşadı. Altındağ Belediyesi Ali Ersoy Kütüphanesi’ne üye gençler ve aileleri için açık hava sineması etkinliği düzenlendi. Kütüphane bahçesinde gerçekleştirilen sinema etkinliğine 200 kişi katıldı. Etkinlikte mısır ve çay ikramı yapıldı. Açık hava sinemasında bir araya gelen gençler sınav yorgunluğu da üzerinden attı. Açık havada keyifli anlar yaşayan katılımcılar, Altındağ Belediyesi’ne ve Başkan Tiryaki’ye teşekkürlerini iletti. 
Altındağ’da Gençler Açık Hava Sinemasında Buluştu (3)
“KÜTÜPHANEDE BİR AİLE OLDUK”
Ali Ersoy Kütüphanesi üyelerinden Esra Gökçebay, açık havada sinema izlemekten çok memnun kaldığını ifade ederek “Kütüphaneyi çok seviyorum. Dönem boyunca sınavlara çalıştığımız kütüphanemizde artık bir aile olduk. Sınavlar bitmesine rağmen buradan ayrılamıyoruz. Kütüphanede yapılan etkinlikler bizi buraya daha çok bağlıyor. Kütüphanenin sadece kitap okumak ve ders çalışmak için gelinen bir yer olmadığını burayla tanıştığımda anladım. Burası evimiz gibi… Kıymetli Başkanımız Dr. Veysel Tiryaki’ye bize bu imkânları sunduğu ve bizi her daim düşündüğü için çok teşekkür ediyorum” dedi.
Altındağ’da Gençler Açık Hava Sinemasında Buluştu (2)
“GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ”
“Gençlerin mutluluğu bizler için çok önemli…” diyen Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki, “Altındağlı gençlerimiz sınavlara kütüphanelerimizde hazırlandılar. Yoğun ve yorucu bir sınav maratonunu geride bıraktılar. Artık keyifli anlar yaşamak onların da hakkı… Bizlerde kıymetli gençlerimiz ve aileleri için açık hava sineması etkinliği düzenledik. Gençlerimizin sınav yorgunluğunu ve stresini atmalarına fayda sağladıysak ne mutlu bize… Genç kardeşlerimize verdiğimiz desteği her alanda sürdüreceğimizi bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Başarıya giden yolda her daim yanlarında olacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BÜLTEN