Polatlı Şehitlik Mahallesi ile Fatih Mahallesi’ni birbirine bağlayan alt geçidin aydınlatma ışıklarının yanmaması vatandaşların endişe duymasına sebep oluyor. Her gün binlerce insanın kullandığı alt geçit akşam vakitlerinde izbe bir alana dönüşmesinden dolayı vatandaşları tedirgin ediyor.

Akşam saatlerinde geçidi kullanmak isteyen vatandaşlar ise korkularını dile getirerek sorunların giderilmesi için yetkililere seslendi.

Polatlı Halk Otobüsü Başkanı'ndan açıklama: 'Mafya gibi bir tarzla bizi tehdit ediyor' Polatlı Halk Otobüsü Başkanı'ndan açıklama: 'Mafya gibi bir tarzla bizi tehdit ediyor'

Polatlı'da alt geçit karanlıklar içinde

 ÇOCUKLARIMIZIN AKŞAM VAKİTLERİNDE ALT GEÇİTTEN GEÇMESİNİ İSTEMİYORUZ

Alt geçidi kullanan vatandaşlar ise tedirginliğini dile getirerek şu ifadelere yer verdi; “Parka gitmek istediğimizde alt geçidi kullanıyoruz. Alt geçidin karanlık olması ise bizi tedirgin ediyor. Yaz akşamlarında parka hava almak için gittiğimizde ve eve geç vakitte döndüğümüzde alt geçitten korkarak geçiyoruz. Işıklandırma bir dönem düzelmişti. Ama tekrar aynı sorunla karşı karşıya kaldık. Aydınlatmanın olmaması ile çocuklarımızın akşam vakitlerinde alt geçitten geçmesini istemiyoruz, huzursuz oluyoruz. Polatlı Belediyesi mi, Ankara Büyükşehir Belediyesi mi kim ilgileniyorsa bu konunun bir an önce çözüm bulmasını istiyoruz.”

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ