İstanbul’un Ataşehir ilçesinde direksiyon hakimiyetini kaybeden alkollü bir sürücü, düğün salonunun önünde park halindeki otomobillere biçti. Kaza sonrası düğün sahiplerinin alkollü sürücüye meydan dayağı atmasıyla ortalık adeta savaş alanına döndü. 

Alkollü Sürücüye Meydan Dayağı Attılar!  (2)

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde orman yangını Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde orman yangını

Olay, İstanbul’un Ataşehir ilçesi Mustafa Kemal Mahallesi'nde saat 23.00 sıralarında meydana geldi. İsmi henüz öğrenilemeyen alkollü sürücü, düğün için gelen misafirlerin araçlarını park ettiği alana dalarak birden fazla araca çarptı. Çarpmanın şiddetiyle araçlarda ciddi hasar meydana geldi. Kazanın ardından, düğün salonunda bulunan araç sahipleri dışarı çıkarak durumu gördü ve alkollü sürücü ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede alevlenerek kavgaya dönüştü. Öfkeli kalabalık, alkollü sürücüyü darp etti. Kavgadan kaçmaya çalışan sürücü, olay yerinden koşarak uzaklaştı. 

Alkollü Sürücüye Meydan Dayağı Attılar!  (1)

Çevredeki vatandaşların durumu bildirmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri, düğün salonunun önünde toplanan ve alkollü sürücünün kaçmasıyla öfkesi dinmeyen kalabalığı sakinleştirmeye çalıştı. Bu sırada, polis ekipleri ile düğün salonundan çıkan şahıslar arasında da tartışmalar yaşandı. Polis ekipleri, kaçan alkollü sürücüyü yakalamak için arama çalışmalarına başladı. Olayla ilgili geniş çaplı bir inceleme başlatıldı.  

Kaynak: İHA