Gülengül Arlıel'in kızı Defne Arlıel kimdir? Defne Arlıel kaç yaşında ne iş yapıyor? Gülengül Arlıel'in kızı Defne Arlıel kimdir? Defne Arlıel kaç yaşında ne iş yapıyor?

31 Mart yerel seçimler yaklaşırken partilerin de belediye başkan aday adayları açıklanmaya devam ediyor. CHP'li Ali Ercan Akpolat'ın Adalar belediye başkan adayı olacağı konuşuluyor. Barış Yarkadaş'ın kulis bilgisine göre ünlü siyasetçinin de biyografisi merak ediliyor. Peki, Ali Ercan Akpolat kimdir kaç yaşında? CHP Adalar Belediye başkan adayı Ali Ercan Akpolat nereli ne iş yapıyor? İşte detaylar...

Ali Ercan Akpolat kimdir kaç yaşında?

Doğup büyüdüğü Adalar'ı siyasi kariyerine taşıyan Ali Ercan Akpolat, 18 yaşında SHP ile adım attığı siyaset hayatına CHP çatısı altında devam etti. Adalar CHP İlçe Başkanlığı, Adalar Belediye Başkan Yardımcılığı ve CHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı gibi önemli görevlerde bulundu. Şimdi ise tekrar CHP'nin Adalar ilçe başkanı oldu.Profesyonel balıkçı olan Akpolat, 3 Yıldız Usta Balıkadam lisansı sahibi. Türkiye'nin ilk deniz mercan naklini gerçekleştireekipte yer alması ve birçok su altı organizasyonuna katılması, hem ulusal hem de uluslararası medyanın ilgisini çekiyor. Ali Ercan Akpolat, evli ve iki çocuk babasıdır. Ayrıca Büyükada'da bir balık restoranı işletmektedir.

Ali̇ Ercan Akpolat

CHP Adalar Belediye başkan adayı Ali Ercan Akpolat nereli? 

CHP Adalar belediye başkan adayı Ali Ercan Akpolat, Adalar'da dünyaya gelmiştir. 

Ali Ercan Akpolat ne iş yapıyor? 

Ali Ercan Akpolat, Adalar CHP İlçe Başkanlığı, Adalar Belediye Başkan Yardımcılığı ve CHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı gibi önemli görevlerde bulundu.