Son günlerde google arama motorlarında Ali Congun hakkında merak edilenler araştırılıyor. Adana'da dünyaya gelen ve hukuk eğitiminin ardından adından söz ettiren Ali Congun'un kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Peki, Ali Congun kimdir nerelidir? Ali Congun kaç yaşında mesleği nedir? gibi soruların cevaplarını sizler için cevaplandırdık.  İşte detaylar... 

Ali Congun kimdir nerelidir?

Ali Congun, 14 Mart 1978'de Adana'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tufanbeyli'de tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Hukuk alanındaki kariyerine İstanbul Barosu'nda avukat olarak devam etmektedir. İstanbul Barosu'nda çalışırken çeşitli yayın organlarında yazılar kaleme alan Ali Congun, özellikle hukuk konularında makaleler yazmıştır. İlk yazısı Nisan 2004'te Güncel Hukuk Dergisi'nde yayımlanmıştır. Radikal, Cumhuriyet gazeteleri ve İstanbul Barosu Dergisi gibi önemli platformlarda da yazılarına rastlanmaktadır. Ayrıca edebiyat dergilerinde de öykü ve denemeleri yayımlanmıştır. Ali Congun'un yazıları genellikle İstanbul Barosu'nda görev yapan Coşkun Ongun'un çeşitli yayın organlarında yer almıştır. Congun'un eserleri, hukuk ve edebiyat alanlarında önemli bir iz bırakmıştır.

Sedat Şahin'in iki numaralı adamı Hasan Akdeniz kimdir yakalandı mı? Hasan Akdeniz nereli? Sedat Şahin'in iki numaralı adamı Hasan Akdeniz kimdir yakalandı mı? Hasan Akdeniz nereli?

Ali Congun

Ali Congun kaç yaşında? 

Ali Congun, 1978 yılında dünyaya gelmiş olup 46 yaşındadır. 

Ali Congun mesleği? 

Ali Congun, edebiyat dergilerinde birçok öykü ve deneme yayımlamıştır.