Ankara'nın adı nereden geliyor eski adı nedir? Ankara'da Hafta Sonu Ücretsiz Gezilecek Yerler Neresi? Ankara'nın adı nereden geliyor eski adı nedir? Ankara'da Hafta Sonu Ücretsiz Gezilecek Yerler Neresi?

Yeni Sanayi Sitesinde Albaylar Tarım Makineleri olarak her türlü tarım makinesini Polatlı Tarımı ile buluşturarak tarım ve sanayiye büyük katkı sunan ve Yeni Sanayi Sitesinde sevilen beyefendi kişiliği ile tanınan Bülent Albay, Gamze Albay ile dünya evine girdi. AKRA düğün salonunda gerçekleşen düğün organizasyonlar ve sunumlar ile birlikte misafirler ağırlandı. Muhteşem düğünde davetlilere unutulmaz bir düğün yaşatıldı.

Albay ailesinden görkemli düğün (2)

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya genç çiftin nikahını kıydı. Başkan Yıldızkaya, nikah defterini geline takdim etti. Gerçekleşen düğün merasimine; Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Polatlı Belediye Meclis Üyesi ve Emlakçılar Odası Başkanı Mustafa Akkaya, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Polatlı Belediyesi Meclis Üyesi Zekayi Kaya, Polatlı Belediye Meclis Üyesi Seda Aşıbol, MHP Yönetim Kurulu Üyeleri, Polatlı Belediyesi Meclis Üyeleri; Metin Baysar, Metin Tulgay, M. Ali Talay, İsmail Bozdağ katılım sağladı. Aynı zamanda Polatlı Ziraat Aletleri Odası Başkanı Osman Aydoğan da kendi esnafını yalnız bırakmadı ve genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Biz de Polatlı Postası Gazetesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ