Dün gece saatlerinde Maltepe Bağdat Caddesi üzerinde meydana gelen korkunç olayda, Yüksel P. (63) ile arkadaşı Can T. (40) bir mekanda buluştular. Alkol alan ikili mekandan ayrıldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Can T. Yüksel P.’yi telefonla aradı ve Bağdat Caddesi üzerinde bir araya geldi.

alacak-verecek-tartismasi-kanli-bitti-sokak-ortasinda-kursun-yagmuru (2)

5 EL ATEŞ AÇTI

İkili arasındaki alacak verecek meselesi nedeniyle çıkan sözlü tartışma, bir anda şiddetli kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Yüksel P., silah çekerek arkadaşına doğrulttu. O sırada Can T.’nin eşi olay yerine geldi. Yüksel P.’ye engel olmaya çıkan kadın, bir süre saldırganı ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı. Yüksel P. Tartışma yaşadığı Can T.’ye 5 el ateş açtı.

alacak-verecek-tartismasi-kanli-bitti-sokak-ortasinda-kursun-yagmuru

MSB açıkladı… Hem havadan hem karadan teröristler etkisiz hale getiriliyor MSB açıkladı… Hem havadan hem karadan teröristler etkisiz hale getiriliyor

SALDIRGAN GÖZ ALTINA ALINDI

İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri saldırgan Yüksel P.’yi olay yerinde gözaltına alırken olayda ağır yaralanan Can T. ise Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

İHA