İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, geçtiğimiz gün İstanbul Şile’de gerçekleştirilen, partisinin istişare toplantısında, “Oteli olan polis müdürleri var. O otellerde, fuhuşun ötesi, öksüz kızlar çalıştırılıyor" iddialarını dile getirdi. 

meral-aksener-kilicdaroglunun-hancer-sozlerine-yanit-verdi

 "Çok ciddi bir iddia"

İYİ Parti İttifakı Reddetti: Eski İl Başkanı İYİ Parti'den İstifa Etti İYİ Parti İttifakı Reddetti: Eski İl Başkanı İYİ Parti'den İstifa Etti

"Eski İçişleri Bakanı olarak özellikle takip ediyorum" diye konuşan Başkan Akşener, O otellerde, fuhuşun ötesi, öksüz kızlar çalıştırılıyor" dedi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, oteli olan polis müdürleri iddialarına yönelik, "Çok ciddi bir iddia. Bunun hiç gecikmeksizin yargı makamlarına bildirilmesi, Cumhuriyet Başsavcılığına bildirilmesi lazım. Eğer böyle bir iddia varsa üzerine gidilmesi gerekir. Somut eğer bilgiler varsa bu bilgileri Sayın Akşener‘in yargı makamlarımızla, Cumhuriyet Başsavcılıklarımızla paylaşmasında büyük yarar olduğunu ifade etmek isterim" diye konuştu.