AK Parti, 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere düzenlediği "Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme" kampını bugün Kızılcahamam'da başlattı. 

Ak Parti'nin Yerel Yönetimler Kampı Kızılcahamam'da Başladı (3)

Kampın ilk gününde, AK Parti Genel Başkan Vekilleri Efkan Ala ve Mustafa Elitaş, belediye başkanlarıyla bir araya gelerek siyasi tecrübelerini paylaşacak. Ayrıca, Genel Başkan Yardımcıları da kendi bölgelerindeki belediye başkanları ile koordinasyon toplantıları düzenleyecek.

Kamp süresince, 31 Mart yerel seçim sonuçları ve parti çalışmalarının yanı sıra ekonomi, enerji, tarım, ulaştırma, kültür, turizm ve çevre konuları da detaylı bir şekilde ele alınacak. Bu çerçevede, 1 Temmuz Pazartesi günü Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, seçim sonuçlarına ilişkin bir sunum yapacak. Aynı oturumda Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Çiğdem Karaaslan ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş da görüşlerini paylaşacak.

Kampın önemli anlarından biride, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacağı konuşmanın ardından gerçekleştirilecek genel istişare ve değerlendirme oturumu olacak.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ EN ÜST SEVİYEDE

AK Parti'nin Kızılcahamam'da başlayan  "Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"nda katılımcıların güvenliği için güvenlik önlemleri alındı.

Behzat Ç'ye tepkiler yağdı... Şehit yakınları isyan etti! Behzat Ç'ye tepkiler yağdı... Şehit yakınları isyan etti!

Kaynak: İHA