AK Parti Serik Belediye Başkan Adayı Veli Vural'ın kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Başarılı Dr. Veli Vural'ın hayatını sizler için araştırdık. Peki, AK Parti Serik Belediye Başkan Adayı Veli Vural kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Yeni Düzce İl Kültür Ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu kimdir kaç yaşında nereli? Yeni Düzce İl Kültür Ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu kimdir kaç yaşında nereli?

Veli Vural kimdir?

AK Parti Serik Belediye başkan adayı olarak gösterilen Veli Vural, tıpta uzmanlık eğitimini Türkiye'deki Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nde almış ve ardından Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde eğitim görmüştür. Lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır. İngilizce dili konusunda B2 seviyesinde olduğu belirtilmektedir.

Veli Vural'ın aldığı sertifika, kurs ve eğitimler arasında meme kanseri cerrahisi, onkoplastik meme cerrahisi ve meme sağlığı gibi konular yer almaktadır. Ayrıca, eğitim yönetimi ve planlama konusunda da çeşitli kurslara katılmıştır.

Akademik kariyerine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü'nde devam etmekte olan Veli Vural, doçent doktor unvanına sahiptir. Aynı zamanda daha önce Akdeniz Üniversitesi'nde öğretim üyeliği yapmıştır.

Veli Vural'ın yayınları arasında çeşitli cerrahi konularda makaleler ve kongre bildirileri bulunmaktadır. Özellikle meme kanseri cerrahisi, abdominal cerrahi ve onkolojik cerrahi gibi konular üzerine çalışmaları bulunmaktadır.

Başarılı bir akademik kariyere sahip olan Veli Vural, aynı zamanda Serik Belediye başkanlığı için aday gösterilmiştir.

Veli Vural aslen nereli?

Veli Vural aslen Antalyalıdır.