AK Parti'nin 22. kuruluş yıldönümü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla ATO Congresium’da kutlandı. Program kapsamında Polatlı'dan AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve AK Parti Polatlı yönetimi de düzenlenen etkinliğe katıldı.

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı ve yönetimi AK Parti'nin 22. kuruluş yıldönümü kutlamalarına katıldı-1

Polatlı Belediye Amatör Spor Kulübü genç bilek güreşi yeteneklerini arıyor Polatlı Belediye Amatör Spor Kulübü genç bilek güreşi yeteneklerini arıyor

AK Parti'nin 22. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Ankara'da düzenlenen programa katılan AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve AK Parti Polatlı yönetimi etkinliği heyecanla takip etti.

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı ve yönetimi AK Parti'nin 22. kuruluş yıldönümü kutlamalarına katıldı (2)

"Biz henüz 22 yaşındayız"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 81 ilden AK Parti teşkilatlarının da Ankara'da bir araya geldiği programın sloganı "Biz henüz 22 yaşındayız" oldu.
AK Parti Polatlı İlçe Başkanı ve yönetimi AK Parti'nin 22. kuruluş yıldönümü kutlamalarına katıldı (3)
Erdoğan:"Türkiye'ye hizmet eden yol ve dava arkadaşlarımın her birine şükranlarımı sunuyorum"
ATO Congresium’da düzenlenen AK Parti 22. Kuruluş Yıldönümü Programı’nda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; "AK Parti ailesinin sevgili mensupları, başımızın tacı kıymetli hanımefendiler, geleceğimizin teminatı sevgili gençler sizleri hürmetle selamlıyorum. Sizlerin vasıtası ile 81 vilayetimizin tamamına selamlarımı iletiyorum. AK Parti olarak bugün büyük bir gurur yaşıyoruz. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak şiarıyla 22 yıl önce çıktığımız kutlu yolun bir kilometre taşını daha geride bırakıyoruz.Kuruluşundan itibaren AK Parti'de görev almış, gönül vermiş, AK parti davasına sahip çıkmış tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. En son 6 Şubat depremlerinde Adıyaman Milletvekilimiz Yakup Taş, eşi, torunları, yeğenleri ile birlikte hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden tüm yol arkadaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Şu anda bu salonda bulunan siz kardeşlerim başta olmak üzere partimizde Türkiye'ye hizmet eden yol ve dava arkadaşlarımın her birine şükranlarımı sunuyorum." İfadelerini kullandı.
HABER:ARDA ÖZDEN