AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Özdemir Manavoğlu'nun kim olduğu merak ediliyor. Vatandaşlar Özdemir Manavoğlu'nun hayatını araştırıyor. Antalya'nın tanınmış ailelerinden olan Manavoğlu'nun yerel seçimlerde başarılı olması bekleniyor. Peki AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Özdemir Manavoğlu kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Özdemir Manavoğlu kimdir?

Antalya'nın köklü ailelerinden birine mensup olan Özdemir Manavoğlu, babası mimar Mehmet Manavoğlu'nun yönetiminde, Muratpaşa ilçesinin ilk kurucu Belediye Başkanı olarak başarılı bir hizmet dönemi geçirmiştir. Özdemir Manavoğlu, 1981 yılında Antalya'da doğmuş ve eğitim hayatına Antalya'da devam etmiştir. İlköğrenimini Antalya Koleji'nde tamamlamış, ardından Atatürk Ortaokulu ve Antalya Lisesi'nde eğitim görmüştür. Üniversite eğitimini İstanbul Yeditepe Üniversitesi'nde İçmimarlık alanında tamamlayan Manavoğlu, vatani görevini Bartın'ın Amasra ilçesinde yerine getirmiştir.

2006 yılında ticari hayata adım atan Özdemir Manavoğlu, Türkiye'ye hizmet etme arzusuyla Demokrat Parti Muratpaşa İlçe yönetiminde bulunmuş ve Antalya'nın önemli Sivil Toplum Kuruluşları'ndan Yörük, Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nde kurucu üye olarak aktif rol almıştır. 2019 yerel seçimlerinde AK Parti'den Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi 2. sıra adayı olarak seçimlere giren Manavoğlu, seçimlerin ardından Antalya Büyükşehir ve Muratpaşa belediye meclis üyeliğine seçilmiştir.

Özdemir Manavoğlu evli mi?

Evli ve iki çocuk babası olan Özdemir Manavoğlu, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Siyasi kariyeri ve toplumsal katkılarıyla tanınan Manavoğlu, Antalya'nın gelişimine ve refahına katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Özdemir Manavoğlu kaç yaşında?

Özdemir Manavoğlu 1981 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 43 yaşındadır.

Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi oyuncuları ve karakterleri kimler? TRT 1 Mehmed dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi oyuncuları ve karakterleri kimler? TRT 1 Mehmed dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Özdemir Manavoğlu aslen nereli?

Özdemir Manavoğlu aslen Antalyalıdır.