AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Durali Kolpak'ın kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Durali Kolpak'ın hayatını merak ediyorlar. Peki, AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Durali Kolpak kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Durali Kolpak kimdir?

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde 1958 yılında doğan Durali Kolpak, eğitim hayatını Antalya'da tamamlamıştır. Turizm, ticaret ve ulaşım sektörlerinde uzun yıllar aktif olarak faaliyet göstermiştir.

1999 yılında Koneskoop Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin kurucu başkanı ve mevcut yönetim kurulu başkanı olmuştur. Bu süreçte esnaf ve sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifleri 6. Bölge Birliği'nde yönetim kurulu üyeliği yapmış, aynı zamanda TESKOMB'da denetim kurulu üyeliği görevinde bulunmuştur. Kadın kooperatiflerinin desteklenmesi amacıyla çeşitli projeleri yürütmüştür.

2005 yılında Konyaaltı Kültür Eğitim Derneği (KONDER)'ni kurarak kurucu başkanlık görevini üstlenmiştir. Aynı zamanda Konyaaltı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi ve Konyaaltı İnsan Hakları Komisyonu üyesi olarak görev yapmaktadır.

2014 yılından bu yana Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi olan Durali Kolpak, meclis üyeliği dönemlerinde plan, bütçe, tarım, hukuk ve imar komisyonlarında aktif rol almıştır.

Durali Kolpak evli ve üç çocuk babasıdır.

Durali Kolpak kaç yaşında?

Durali Kolpak 1958 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 66 yaşındadır.

Türkiye, 2024 yılının Ocak ayında turist sayısında rekor kırdı Türkiye, 2024 yılının Ocak ayında turist sayısında rekor kırdı

Durali Kolpak aslen nereli?

Durali Kolpak aslen Antalya Konyaaltılıdır.